آمریکا و بحرین سه یادداشت تفاهم امضا کردند

تهران- ایرنا- آمریکا و بحرین روز شنبه سه یادداشت تفاهم در زمینه مبارزه با تأمین مالی تروریسم، امنیت سایبری و سیستم‌های پهپادی امضا کردند.


به گزارش ایرنا از خبرگزاری رسمی بحرین (بنا)؛ این یادداشت تفاهم در جریان سفر راشد بن عبدالله آل خلیفه وزیر کشور بحرین به واشنگتن و دیدار با آلخاندرو مایورکاس (Alejandro Mayorkas) وزیر امنیت داخلی آمریکا امضا شده است.


وزیر کشور بحرین بر اهمیت همکاری بین المللی در زمینه سیستم‌های هواپیماهای بدون سرنشین در سایه آنچه وی خطرات در سالهای گذشته خوانده است، تأکید کرد و گفت که همکاری بین المللی مستمر یک مسأله حیاتی در زمینه مبارزه با حملات سایبری و ایجاد قابلیت‌های امنیت سایبری است.


راشد آل خلیفه همچنین ابراز امیدواری کرد که بحرین بتواند به صورت نزدیک با ایالات متحده در این زمینه فعالیت کند.


وزیر کشور بحرین همچین بر اهمیت افزایش همکاری با دوستان و متحدان در مقابله با تجارت انسان تأکید کرد.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.