ابراز علاقه مادورو برای کمک ایران به ایجاد پارک های فناوری در

تهران- ایرنا- رییس جمهور ونزوئلا علاقه‌مندی این کشور برای کمک و همراهی ایران جهت ایجاد و توسعه پارک‌های فناوری را در این کشور اعلام کرد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، نیکلاس مادورو رییس جمهور ونزوئلا که به همراه جمعی از وزیران و معاونان ریاست جمهوری این کشور به ایران سفر کرده است، امروز (دوشنبه) از پارک فناوری پردیس بازدید کرد.


این بازدید به میزبانی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس انجام شد.


در این بازدید وزیران امور خارجه، کشاورزی، ارتباطات، علوم و فناوری، حمل و نقل و گردشگری ونزوئلا، مادورو رییس جمهور این کشور را همراهی کردند.


ابراز علاقه رییس جمهور ونزوئلا برای همراهی ایران در ایجاد پارک‌های فناوری در کاراکاس


رییس جمهور ونزوئلا پس از بازدید از پارک فناوری پردیس خطاب به میزبانان ایرانی خود گفت: ما از شما در حوزه ایجاد و توسعه پارک های فناوری الهام گرفتیم و بسیار علاقه‌مندیم با کمک، همراهی و حمایت ایران این اقدام را در ونزوئلا انجام دهیم.


در ادامه این بازدید، هیات ونزوئلایی از شرکت های پارس آنلاین در حوزه فناوری اطلاعات، زیست تخمیر در حوزه فرآورده‌های پروبیوتیک و دارویی و آریا طب فیروز در حوزه تجهیزات پزشکی بازدیدکردند و در جریان دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو پارک قرار گرفتند.


ابراز علاقه رییس جمهور ونزوئلا برای همراهی ایران در ایجاد پارک‌های فناوری در کاراکاس


طبق اعلام پارک فناوری پردیس، ‌در این برنامه علاوه بر بازدید از بخش‌های مختلف پارک، ‌دو طرف در رابطه با زمینه‌های همکاری مشترک رایزنی کردند.


ابراز علاقه رییس جمهور ونزوئلا برای همراهی ایران در ایجاد پارک‌های فناوری در کاراکاس


 رییس‌جمهور ونزوئلا روز جمعه ۲۰ خردادماه به همراه هیاتی بلندپایه سیاسی و اقتصادی وارد تهران شد.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.