اجازه ندهیم دشمن با روایت های دروغ مردم را ناامید کند

تهران- ایرنا- عضو شورای هماهنگی ارتباطات ریاست جمهوری با حوزه و روحانیت، گفت: باید با اطلاع رسانی مناسب و دقیق اقدامات و تلاش‌های دولت در حوزه‌های مختلف عمرانی و اقتصادی را تشریح کنیم و اجازه ندهیم دشمن با روایت‌های دروغین مردم را ناامید سازد.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی روز یکشنبه در نشستی با مشاوران امور روحانیت استانداری‌های سراسر کشور با اشاره به اینکه در شرایط کنونی باید از همه جهات کمک حال دولت و شخص ریاست جمهوری باشیم، گفت: رئیس جمهوری همواره از نقد و گفت و گو استقبال کرده است.


عضو شورای هماهنگی ارتباطات ریاست جمهوری با حوزه و روحانیت با تصریح بر اینکه دولت سیزدهم با روحیه مردمی و با تمام ظرفیت در میدان خدمت به مردم حضور دارد، افزود: افتتاح طرح‌های عمرانی در استان‌های کشور نشان از تلاش شبانه‌روزی دولت دارد.


تقوی خاطرنشان کرد: حرکت‌های بزرگ اقتصادی دیر نتیجه می‌دهد، اما اثرات مثبت بر زندگی و سفره معیشتی مردم می‌گذارد.


وی افزود: سفره مردم بسیار مهم است و در این خصوص باید همه مجموعه نظام در تقویت توان معیشتی جامعه کمک کنند.


رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به وقایع اخیر کشور اشاره کرد و گفت: دشمن با تشویق اغتشاشات به دنبال ناامن کردن کشور بود که همچون همیشه با شکست و ناکامی مواجه شد.


حوزه فعالیت روحانیت در استانداری‌های سراسر کشور از دیگر محورهای مورد اشاره حجت الاسلام و المسلمین تقوی در این نشست بود که گفت: حوزه کاری روحانیت در استانداری‌ها باید روشن و از ظرفیت آنها برای تبیین و روشنگری سیاست‌ها و اقدامات دولت استفاده بیشتر شود.


تقوی افزود: روحانیت در استانداری‌های سراسر کشور ظرفیت خوبی در کمک به تحقق برنامه‌های راهبردی  و کلیدی دولت دارند.


وی، مردمی کردن کارها و تقویت ارتباط دولت با بدنه جامعه را از دیگر ظرفیت‌های روحانیت در استانداری‌ها برشمرد و عنوان کرد: روحانیت با حضور در مساجد، نماز جمعه و هیات‌های مذهبی در ارتباط و تعامل نزدیک با آحاد جامعه است و این امر فرصت مناسبی برای تبیین سیاست‌ها و همراه ساختن بیشتر مردم با برنامه‌های دولت است.


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از مشاوران امور روحانیت استانداری‌ها خواست که با جامعه خواص و نخبگان استان در تعامل و همفکری مداوم باشند و از ظرفیت‌های این بخش برای تحقق هر چه بیشتر سیاست‌های دولت در استان‌ها کمک گیرند.


تقوی اظهار کرد: باید با اطلاع رسانی مناسب و دقیق اقدامات و تلاش‌های دولت در حوزه های مختلف عمرانی و اقتصادی را تشریح کنیم و اجازه ندهیم دشمن با روایت‌های دروغین مردم را ناامید سازد.دسته‌بندی نشده
معاون پارلمانی رئیس جمهور بذرپاش از گزینه های جدی وزارت راه

لیلا اسماعیل نژاد برچسب‌ها رستم قاسمی شهریار افندی زاده سیدمحمد حسینی تهران – ایرنا – معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، بذرپاش را یکی از گزینه‌های جدی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی دانست اما در عین حال گفت که این موضوع زمانی قطعی می‌شود که رئیس‌جمهور وزیر پیشنهادی را یکشنبه آینده – …

دسته‌بندی نشده
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حاج علی اکبری برگزار می شود

تهران – ایرنا – سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری برگزار می‌شود.

دسته‌بندی نشده
بازیگران بازداشتی و هوای پاک در پاستور

تهران- ایرنا- واکنش رئیس دفتر رئیس‌جمهور به پیشنهاد ضد ایرانی آلمان، غنی‌سازی ۶۰ درصدی و نصب زنجیره‌های جدید، افزایش ۲۰ درصدی تولید لوازم خانگی، هشدار سازمان محیط زیست درباره آلودگی هو، حق‌ عائله‌مندی کارمندان زن و اهمیت بازی ایران و ولز در قطر، از مهم‌ترین مسائل مطرح در حاشیه جلسه …