استفاده از دانش بنیان ها در حوزه عمران و ساختمان اشتغال آفرین

تهران – ایرنا – رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از شرکت‌های دانش بنیان در حوزه عمران و صنعت ساختمان جهت اشتغال آفرینی ضروری است.


به گزارش ایرنا، محمدرضا رضایی کوچی در توییتی نوشت: رویکرد کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در سال جدید نظارت بر تولید یک میلیون واحد مسکونی است.


نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر این الزام قانونی استفاده از شرکت‌ها و تولیدات دانش بنیان در حوزه عمران و صنعت ساختمان به جهت اشتغال آفرینی، کاهش هزینه‌ها و تسریع در ساخت و افزایش طول عمر ساختمان‌ها در دستور کار کمیسیون عمران قرار دارد.
آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.