اس مربیگری A آسیا در ساری برگزار می شود

ایسنا/مازندران هیات فوتبال مازندران در نظر دارد با گذشت بیش از ۱۰سال انتظار و برای دومین بار کلاس مربیگری درجه A آسیا را برگزار کند.


به گزارش ایسنا،رئیس هیات فوتبال مازندران با بیان اینکه برگزاری کلاس مربیگری در مازندران یک اتفاق بزرگ برای فوتبال استان است، گفت: بسیار خوشحالیم که توانستیم با گذشت بیش از ۱۰ سال کلاس مربیگری درجه A فوتبال آسیا را در مازندران برگزار کنیم و این اتفاق بزرگ را برای فوتبال استان رقم بزنیم.


رحیم درزی خلردی با اعلام اینکه کلاس مربیگری از صبح روز شنبه سوم دی ماه امسال در ساری کار خود را آغاز می‌کند، افزود: این کلاس با هدایت مرتضی محصص به عنوان مدرس و علی صنعتگر به عنوان دستیار و با شرکت ۲۴ شرکت کننده بومی برگزار می‌شود این یک اتفاق بزرگ و مبارک است که نوید روزهای درخشان را برای مربیان مازندرانی می‌دهد.


وی اظهار کرد: یکی از اهداف همیشگی هیات فوتبال مازندران بهترین بودن در تمام زمینه‌ها است که  این موضوع را در بخش مربیان فوتبال به نمایش گذاشتیم همچنین قول می‌دهیم که در آینده فوتبال مازندران در همه‌ی بخش‌ها یک الگو خواهد بود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
ایمنی ساختمان های پایتخت در محاصره اعداد تهران چند ساختمان ناایمن

با مطرح شدن موضوع ایمنی ساختمان‌ها در شهر تهران، اعداد مختلفی به عنوان تعداد ساختمان‌های ناایمن شهر تهران مطرح شد؛ اعدادی که از ۱۲۹ ساختمان تا ۱۶ هزار و ۳۳ هزار مورد را نیز دربرگرفته است.

دسته‌بندی نشده
آبگیری چم شیر را حداقل یک سال عقب بیندازید

یک فعال محیط زیست با تشریح تبعات و مشکلات سد «چم‌شیر» گفت: اکنون مهم‌ترین مطالبه این است که دست کم یک سال آبگیری چم‌شیر را عقب بیندازند و و اجازه دهند که پژوهشگران در حوزه‌های مختلف از جمله زمین‌شناسی، ایدئولوژی، گیاه‌شناسی، تنوع‌ زیستی و اکولوژی مطالعات جامع‌تری را انجام دهند.

دسته‌بندی نشده
خجیر و سرخه حصار روایتی از محیط بانی در یک قدمی تهران

قوچ و میش‌ یا کل و بز از دور دست‌ها در حال حرکت هستند حتی بعضا زیر گرمای آفتاب تازه طلوع کرده استراحت می‌کنند.