اعزام کاروان کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال


ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد با بدرقه استاندار و جمعی از مسئولان، کاروان استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور شرکت در مراسم سالگرد حرم امام خمینی(ره) عازم تهران شدند.


سید علی احمدزاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم بدرقه کاروان اعزامی کهگیلویه و بویراحمد به حرم مطهر امام خمینی(ره) با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: بیش از یک هزار نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل به تهران اعزام می شوند.


وی اظهارکرد: مردم وفادار، انقلابی و ولایی این استان پای بند به مبانی انقلاب اسلامی هستند انقلابی که نشات گرفته از فرهنگ دینی و ریشه در ولایت پذیری دارد.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امام خمینی(ره) در سال ۵۷ حکومت الهی و جهانی که مورد تاکید همه انبیاء بود را تشکیل داد و در سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مردم ایران اسلامی خصوصا استان به منظور تجدید بیعت با امام و رهبری عازم حرم مطهر حضرت امام(ره) شدند.


احمدزاده توصیه هایی برای زائرین حرم امام(ره) داشت و با اشاره به اینکه، اجتماع مردم ایران در حرم امام(ره) در محضر ولی فقیه از سخنان ایشان بهره‌مند می شوند؛ خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم معنوی سالگرد ارتحال حضرت امام راحل مهمترین اصول کلی نظام را مطرح می کنند.


وی تاکید کرد: کاروان حرم مطهر امام راحل با احترام و نظم و انضباط خاصی اعزام شوند.


به گزارش ایسنا، استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از سپاه فتح، راهداری و سایر دستگاه های استان ادامه داد: همه امکانات و مقدمات شامل تیم بهداشت و درمانی، هلال احمر، نیروی انتظامی، سپاه و روحانیت برای اعزام هر چه بهتر این کاروان به تهران فراهم است و کاملا برنامه ریزی شده که با امنیت و سلامت کامل اعزام شوند.


گفتنی است که یک هزار و ۲۶۰ نفر از مردم نقاط مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) عازم این سفر شدند. از این تعداد زائر ۲۵۰ نفر خواهر و بقیه برادر هستند و به مدت سه روز برای شرکت در مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضور دارند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا