امیرعبداللهیان دولت رفع تحریم ها را بطور فعال دنبال می کند

تهران – ایرنا – وزیر امور خارجه بعد از ظهر امروز(چهارشنبه) در دیدار با مدیران عامل خبرگزاری‌ها و مدیران مسئول جراید و رسانه‌های کشور گفت: دولت موضوع خنثی سازی و رفع تحریم‌ها را بطور فعال دنبال می کند.


به گزارش ایرنا، حسین امیرعبداللهیان روز چهارشنبه میزبان جمعی از مدیران عامل خبرگزاری‌ها، مدیران مسئول جراید و رسانه‌های کشور در وزارت خارجه بود.


وی در این دیدار صمیمانه، ضمن تاکید بر تداوم دیدار و تعامل با رسانه‌ها تاکید کرد در دولت، موضوع خنثی سازی و رفع تحریم‌ها بطور فعال دنبال و تلاش می‌شود اثر اقدامات، ابتکارات و پیگیری‌های دولت در زندگی مردم دیده شود.


وزیر امور خارجه همچنین با ارائه گزارشی آخرین روندهای مذاکرات هسته ای در وین را تبیین کرد.


امیرعبداللهیان با اشاره به تحولات اوکراین، رویکردهای جمهوری اسلامی ایران در قبال این بحران و اقدامات و پیگیری‌های وزارت امور خارجه را درخصوص اتباع ایرانی در این کشور تشریح کرد.


در این نشست مدیران ارشد رسانه‌های کشور دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در حوزه سیاست خارجی را مطرح کردند و وزیر امور خارجه به سئوالات آنها پاسخ گفت.آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.