امیر سیاری حضور راهیان نور در مناطق عملیاتی همان قدرت نرم انقلاب

اهواز- ایرنا- معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:حضور راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس همان قدرت نرم انقلاب اسلامی در برابر هجمه های بی امان رسانه های دشمن است که باید در اختیار جوانان که سربازان جبهه فرهنگی هستند قرار گیرد.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری در بازدید از نمایشگاه نیروی دریایی در خرمشهر بیان کرد: وقتی نسل آن روزهای حماسه و خون در کنار این نسل جوان قرار می گیرند، حال و هوای آن دوران دوباره قلیان پیدا کرده و این جوشش، بذر فرهنگ ایثار و مقاومت را در جوانان کاشته و برای همه نسل ها ماندگار می کند.


وی گفت:ما باید برای همگان این را به تصویر بکشیم که چه کردیم و چه شد و آیندگان چکار باید بکنند.


امیر سیاری افزود: وقتی نقشه این سرزمین الهی را می بینید مشخص می شود که ملت ایران در دفاع از وطن و دین خود چه کردند، این راهیان نور می تواند چراغ راه آیندگان شود تا راه را از بیراهه تشخیص دهند.


معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: هنوز به یاد دارم که برای وجب به وجب خرمشهر چه فداکاری ها شد و چه خون های پاکی به زمین ریخت، باید این دلاوری ها را به دور از دو آفتی که فرماندهی معظم کل قوا فرمودند، یعنی فراموشی و تحریف برای ملت بازگو کنیم.


امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش صبح امروز وارد خوزستان شد و  از نمایشگاه فرهنگی آب تیمور، یادمان شهدای شلمچه، یادمان علقمه و نمایشگاه نیروی دریایی در خرمشهر بازدید کرد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.