اینترنت سرزمین های اشغالی مختل شد

تهران – ایرنا- به دنبال حملات سایبری شامگاه دوشنبه به وب‌سایت‌های دولتی رژیم صهیونیستی، نت‌بلاکس از اختلال گسترده در شبکه اینترنت این رژیم خبر داد.


به گزارش ایرنا از صفحه توییتری این شبکه داده‌ای، نت بلاکس تأیید کرد که با اعلام وضعیت اضطراری توسط مقامات دفاعی رژیم صهیونیستی و اداره ملی سایبری این رژیم، اختلال قابل توجهی در چندین شبکه ارائه شده توسط ارائه دهندگان برجسته اسرائیلی bezeq و cellcom ثبت شده است.


اختلال در اینترنت در سرزمین‌های اشغالی چند ساعت پس از آن روی می دهد که منابع عبری زبان از حملات سایبری گسترده به برخی پایگاه‌ها و وب سایت‌های دولتی رژیم صهیونیستی خبر دادند.


منابع امنیتی رژیم صهیونیستی گفته‌اند که حملات امروز، گسترده‌ترین حملات سایبری به زیرساخت‌های این رژیم بوده است.


منابع مذکور اشاره کردند که در پی این حملات، بسیاری از پایگاه‌های اینترنتی دولتی از کار افتاده‌اند.


بخش امنیت سایبری رژیم صهیونیستی همچنین به از کار افتادن پایگاه اینترنتی دفتر نخست وزیری و برخی وزارتخانه‌های دیگر همچون وزارت به اصطلاح دادگستری، بهداشت و تجارت اذعان کرده است.


ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که در حال بررسی و پیگیری حملات امروز است.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.