بازی تیم ملی فوتبال ایران با روسیه و عراق در نوروز ۱۴۰۲

رایزنی‌های اولیه برای برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی ایران با روسیه و عراق انجام شده است و طرفین در آستانه امضای توافق‌نامه هستند.


به گزارش ایسنا، پنجره بازی‌های ملی در اواخر اسفند و اوایل فروردین باز می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران هم با وجود نداشتن سرمربی، دیدارهایی را در این پنجره خواهد داشت که رایزنی‌های اولیه برای این مساله اتفاق افتاده است.


در روزهای گذشته رسانه‌های عراقی از توافق این کشور با مقامات ایرانی برای انجام این بازی خبر داده بودند و در اخبار تکمیلی خود از برگزاری این دیدار در تهران نوشتند. همچنین اخباری در ارتباط با دیدار تیم ملی ایران و روسیه شنیده می‌شود.


با اینکه فدراسیون فوتبال هنوز تصمیم خود را درباره سرمربی تیم ملی نگرفته است، رایزنی‌هایی را با عراق و روسیه انجام داده و قرار است تیم‌ملی در نوروز ۱۴۰۲ با روسیه و سپس با عراق دیدار کند.


البته هنوز توافق نامه نهایی برای انجام این دو بازی امضا نشده اما قرار است هر دو بازی در تهران و در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
یک شرمندگی در آستانه روز پرستار

کمبود نیرو، قراردادهای شرکتی و موقت، شیفت‌های کار طولانی، دستمزد کم و نابرابری مزدی و البته انتظاری ۱۵ ساله برای اجرای یک قانون و بهبود اوضاع، نقطه مشترک زندگی شغلی و حرفه‌ای پرستاران در چندین سال اخیر است…

دسته‌بندی نشده
افزایش ۸۷ درصدی مرگ های منتسب به آلودگی هوا در سال گذشته

رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به انجام مطالعه‌ای برای کمی‌سازی اثرات بهداشتی و اقتصادی منتسب به آلاینده ذرات معلق PM ۲.۵، به تشریح عوارض این معضل بهداشتی در کشور پرداخت و گفت: در سال ۱۴۰۰ تعداد همه مرگ‌های منتسب به مواجهه طولانی مدت با …

دسته‌بندی نشده
نقدی بر طرح جدید مجلس ابهام در اعطای تابعیت به فرزندان زنان

اخیرا مجلس شورای اسلامی در تدوین طرحی با عنوان «تأسیس سازمان ملی اقامت»، بحث “تابعیت” فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را محدود کرده؛ این امر در حالی است که به زعم کارشناسان، اقامت مساله‌ای جداگانه از تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی است.