برتری نمایندگان اصفهان و گرگان در پلی آف لیگ برتر بسکتبال

تهران- ایرنا- رقابت‌های پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با برتری تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری گرگان همراه بود.


به گزارش ایرنا، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال و از مرحله پلی‌آف این مسابقات امروز(سه‌شنبه)، ذوب آهن اصفهان با برتری ۳ امتیازی صنایع هرمزگان را از پیش رو برداشت.


در این دیدار ذوبی‌ها با نتایج ۱۹ بر ۱۸، ۱۹ بر ۱۷ و ۲۲ بر ۱۸ کوارترهای اول تا سوم را با برتری پشت سرگذاشته و در کوارتر پایانی ۱۳ بر ۱۷ شکست را پذیرا شدند. شهرداری گرگان نیز که به تازگی حامد حدادی را به خدمت گرفته برابر اکسون تهران به میدان رفت و با حساب ۸۰ بر ۷۱ به برتری دست یافت. 


شاگردان مهران حاتمی کوارتر اول را با حساب ۲۳ بر ۲۱ پیروز شدند، کوارتر دوم را ۱۵ بر ۱۸ واگذار کردند و کوارتر سوم و چهارم را نیز با نتایج ۲۴ بر ۱۸ و ۱۸ بر ۱۴ از آن خود کردند. در دیگر بازی امروز شیمیدرقم با نیروی زمینی تهران و مهرام با خانه بسکتبال خوزستان پیکار می‌کنند. 


تهران- ایرنا- ستاره ملی پوش و لژیونر بسکتبال ایران به تیم شهرداری گرگان پیوست.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.