برگزیدگان اولین جشنواره فرهنگی هنری و ادبی دغدغه های دانشجویی

ایسنا/خراسان جنوبی مراسم اختتامیه «اولین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دغدغه‌های دانشجویی» توسط دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی، سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان و دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار شد.


حجت‌الاسلام محمدجواد اکبری مطلق، رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی در این جلسه اظهار کرد: امیدواریم این گونه جشنواره‌ها بین تمام دانشگاه‌ها و دانشجویان مرسوم شود.


به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر همفکری دانشجویان، افزود: با کنار هم قرار گرفتن دانشجویان می‌توان ضمن ایجاد محیط با شور و نشاط در ترویج برگزاری این گونه جشنواره‌ها نیز موفق بود.


رشته‌های جشنواره در بخش‌های سواد رسانه‌ای شامل؛ موشن گرافیک، طراحی پوستر، انیمیشن، پادکست و کلیپ؛ بخش ادبی و هنری شامل؛ شعر، نقاشی، عکاسی، خطاطی و داستان نویسی بود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
ایمنی ساختمان های پایتخت در محاصره اعداد تهران چند ساختمان ناایمن

با مطرح شدن موضوع ایمنی ساختمان‌ها در شهر تهران، اعداد مختلفی به عنوان تعداد ساختمان‌های ناایمن شهر تهران مطرح شد؛ اعدادی که از ۱۲۹ ساختمان تا ۱۶ هزار و ۳۳ هزار مورد را نیز دربرگرفته است.

دسته‌بندی نشده
آبگیری چم شیر را حداقل یک سال عقب بیندازید

یک فعال محیط زیست با تشریح تبعات و مشکلات سد «چم‌شیر» گفت: اکنون مهم‌ترین مطالبه این است که دست کم یک سال آبگیری چم‌شیر را عقب بیندازند و و اجازه دهند که پژوهشگران در حوزه‌های مختلف از جمله زمین‌شناسی، ایدئولوژی، گیاه‌شناسی، تنوع‌ زیستی و اکولوژی مطالعات جامع‌تری را انجام دهند.

دسته‌بندی نشده
خجیر و سرخه حصار روایتی از محیط بانی در یک قدمی تهران

قوچ و میش‌ یا کل و بز از دور دست‌ها در حال حرکت هستند حتی بعضا زیر گرمای آفتاب تازه طلوع کرده استراحت می‌کنند.