بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ زائر از راهیان نور دریایی خلیج فارس استقبال

بندرعباس- ایرنا- فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ زائر با حضور در کاروان راهیان نور دریایی خلیج فارس از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در استان هرمزگان بازدید کردند.


سردار عباس غلامشاهی دوشنبه شب با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: در کاروان راهیان نور دریایی شهدای خلیج فارس روزانه ۴۰۰ نفر در ۲ نوبت صبح و عصر از اسکله پشت شهر بندرعباس با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به جزیره هرمز اعزام می‌شوند.
وی بیان داشت: راویان در سفرهای دریایی راهیان نور از خاطرات دفاع مقدس و عملیات‌های دریایی برای گردشگران روایت می‌کنند.
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: بازدید از موزه دفاع مقدس، یادمان شهدا و مکان‌های تاریخی جزیره هرمز از دیگر برنامه‌های این سفر مقدس است.
وی پیش بینی کرد: تا ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۱ در هرمزگان بیش از چهار هزار نفر به راهیان نور دریایی خلیج فارس اعزام شوند.
سردار غلامشاهی گفت: هرمزگانی‌ها و گردشگران می‌توانند با تهیه بلیت رایگان از اسکله پشت شهر در این سفر معنوی شرکت کنند.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.