تارتار هوادار تیم جنگنده ای است کار ذوب آهن دشوار شد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: تیم هوادار جنگنده است و با توجه به ثبات کادر فنی و شناخت خوب رضا عنایتی از این تیم، کار ما دشوارتر شده است.


به گزارش ایرنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار برابر هوادار تهران اظهار داشت: دیدارها با نزدیک شدن به پایان فصل حساس‌تر و دشوارتر می‌شود. تمامی تیم‌ها برای ارتقا در جدول، تلاش زیادی می‌کنند. بخصوص آنکه تیم هوادار از همان ابتدا دونده و جنگنده بود.


وی افزود: هوادار سال اول حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند و بسیار پرتلاش و به دنبال موفقیت است. با توجه به ثبات کادر فنی و شناخت خوب عنایتی از هوادار، کار ما دشوارتر شد.


سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن عنوان کرد: تیم ما در نیم فصل دوم با تغییرات ایجادشده روند خوبی داشت. هر چند در بازی برابر نفت مسجد سلیمان کمک داور با اشتباه سبب شکست ما شد. بازیکنان ذوب‌آهن می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند و امیدوارم با خودباوری جایگاه مناسبی در جدول کسب کرده و برابر هوادار هم برنده شویم.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.