تامین اسکان زائران بانوی کرامت در ایام میلاد حضرت معصومه س

ایسنا/قم مسئول واحد رفاه زائر حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: در ایام میلاد حضرت معصومه (س) زائران بانوی کرامت در زائرسرای حضرت معصومه (س) اسکان داده می‌شوند.


غلامرضا قربان رعیت یکم خرداد در گفت‌وگو با خبرنگاران از اسکان روزانه بیش صدها زائر در حرم مطهر بانوی کرامت در ایام میلاد حضرت معصومه (س) خبر داد و عنوان کرد: در شب و شام میلاد حضرت معصومه (س) علاوه بر زائران خواهر و برادر، خدمات اسکان برای خادمان حرم مطهر رضوی، خادمیارانی که در شهر مقدس قم حضور یافته بودند و هیأت‌های استانی ارائه شده است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
حضور آیت الله خاتمی در منزل شهید مرزبان بجنوردی

ایسنا/خراسان شمالی  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران امروز در منزل شهید «محمدمهدی احمدی» حضور یافت و با خانواده این شهید مرزبان ابراز همدردی کرد.

دسته‌بندی نشده
بافت منحصر به فردترین فرش های دستباف در کلات

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلات از بافت منحصر به فردترین فرش‌های ابریشم دستباف ایران در این شهرستان خبر داد.

دسته‌بندی نشده
ویدیو آن ها که الله اکبر گفتند

در قیام خونین ۱۵ خردادِ سال ۱۳۴۲ که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن‌پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال …