تعرفه گاز مصرفی تأسیسات گردشگری مشابه تعیین شد

تهران – ایرنا – تعرفه گاز مصرفی تأسیسات گردشگری و صنایع دستی، آب درمانی‌ها و هتل‌ها مشابه تعرفه خدمات تعیین شد.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعدازظهر روز یکشنبه( ۸ اسفندماه) در چهاردهمین جلسه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱، بررسی تبصره ( ۹ ) لایحه که مربوط به آموزش، پژوهش و فرهنگ است در دستور کار قرار دادند و بند الحاقی (۴) این تبصره تصویب شد.


در جزء (۱) بندالحاقی۴ آمده است: هزینه کرد اشخاص حقوقی در خصوص تولید و انتشار محتوای فرهنگی و آموزشی و معرفی ظرفیت های گردشگری جمهوری اسلامی ایران به زبان های خارجی، با هماهنگی و تأیید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و  ساخت و تکمیل اماکن ورزشی و خانه جوانان، زمین ها و سالن های ورزشی، با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و ساخت فرهنگسرا با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت ۱۰۰ درصد به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی قلمداد می شود.


در جز (۱) بند الحاقی (۴) پیشنهاد «حجت الله فیروزی» نماینده مردم فسا با موافقت حداکثر نمایندگان همراه و در جزء یک لحاظ شد.


بر اساس جز(۲) نیز که به تصویب نمایندگان رسید، تعرفه گاز مصرفی تأسیسات گردشگری و صنایع دستی و آب درمانی ها و هتل ها مشابه تعرفه خدمات می باشد.


در جزء (۲) نمایندگان با پیشنهاد «صدیف بدری» نماینده مردم اردبیل هم موافقت کرده که در این جزء قید شده است.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.