تکرار یک بازی تلخ شکست بسکتبال ایران برابر قزاقستان

تهران_ایرنا_ تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره سوم رقابت‌های جام جهانی و در نخستین دیدار خود برابر قزاقستان به میدان رفت و با نتیجه ۶۸ بر ۶۰ این دیدار را واگذار کرد.


به گزارش ایرنا، تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳ عصر امروز جمعه ۱۰ تیر ماه و در نخستین دیدار خود برابر قزاقستان با ترکیب حامد حدادی، محمد جمشیدی، ارسلان کاظمی، بهنام یخچالی و سجاد پذیرفته زیر نظر سعید ارمغانی به میدان رفت.


کوارتر اول این دیدار با نتیجه ۲۳ بر ۲۲ به سود تیم ملی ایران و کوارتر دوم با نتیجه ۱۹ بر ۱۲ به سود تیم قزاقستان به پایان رسید. کوارتر سوم این دیدار با نتیجه ۱۴ بر ۱۱ به نفع ایران و کوارتر چهارم با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ به سود قزاقستان تمام شد تا در نهایت تیم ملی ایران در این دیدار با نتیجه ۶۸ بر ۶۰ مغلوب شد.


گفتنی است تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار خود از رقابت‌های پنجره سوم جام جهانی ۲۰۲۳ روز دوشنبه ۱۳ تیر ماه ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف تیم ملی سوریه خواهد رفت.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.