جزئیات طرح ویژه فروش فوق العاده پایان سال

سومین دوره از جشنواره فروش ویژه نوروزی، با عنوان «نمایشگاهی به وسعت ایران» از تاریخ ۲۰ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ تا ۲۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.


به گزارش ایسنا، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که “با توجه به فرارسیدن  ایام پایانی سال و برای مدیریت بازار شب عید و نیز با هدف تکریم مصرف کنندگان محصولات صنفی، ثبات بازار، رونق کسب و کارهای صنفی و حمایت از تولیدات ایرانی”، سومین دوره از جشنواره فروش ویژه نوروزی، با عنوان «نمایشگاهی به وسعت ایران» برگزار می‌شود.


بر اساس شیوه نامه نظارت بر این طرح فروش ویژه و فوق العاده توسط واحدهای صنفی با هماهنگی اتحادیه‌های صنفی مرتبط در چارچوب قانون نظام صنفی اجرا می‌شود.


همچنین عرضه کالاها و خدمات(محصولات ایرانی) دارای اولویت با کیفیت و قیمت مناسب با حداقل سود، در واحدهای صنفی منتخب، در جهت حمایت از تولید و عرضه محصولات ایرانی و ایجاد حس مثبت در مردم و رونق کسب و کار صنوف تولیدی از اهداف جشنواره عنوان شده است.


بر اساس این شیوه نامه نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی منتخب در جشنواره از حیث داشتن برچسب قیمت کالاها، کیفیت و قیمت مناسب با حداقل سود، صدور فاکتور فروش کالا، عرضه کالاهای مجاز و تولیدات داخلی، بر عهده اتحادیه های صنفی بوده و همچنین برای تسریع در رسیدگی به تخلف در شعب تعزیرات حکومتی، تمامی گزارشات تخلف باید مهر”طرح تشدید بازرسی” توسط اتحادیه صنفی مربوطه را داشته باشد.


همچنین با توجه به به رویکرد اتحادیه محور بودن جشنواره، تمامی خدمات اعم از ثبت نام، نظارت، ارزیابی، پاسخگویی و رسیدگی به شکایات به عهده اتحادیه‌های صنفی تحت نظارت اتاق‌های اصناف شهرستان است. نظارت کامل بر همه فرآیندها، اعم از کنترل و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، دریافت نشانی و تلفن اتحادیه صنفی مربوطه و مرجع رسیدگی به شکایات مردمی برای حمایت از مصرف کنندگان تا پایان طرح به عهده واحدهای بازرسی و نظارت اتاق های اصناف و اتحادیه ها است.


اتاق اصناف ایران همچنین در شیوه نامه تاکید کرده که نصب پوستر جشنواره در واحد صنفی به گونه‌ای که در معرض دید مشتریان باشد، الزامی است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
حضور آیت الله خاتمی در منزل شهید مرزبان بجنوردی

ایسنا/خراسان شمالی  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران امروز در منزل شهید «محمدمهدی احمدی» حضور یافت و با خانواده این شهید مرزبان ابراز همدردی کرد.

دسته‌بندی نشده
بافت منحصر به فردترین فرش های دستباف در کلات

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلات از بافت منحصر به فردترین فرش‌های ابریشم دستباف ایران در این شهرستان خبر داد.

دسته‌بندی نشده
ویدیو آن ها که الله اکبر گفتند

در قیام خونین ۱۵ خردادِ سال ۱۳۴۲ که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن‌پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال …