حاشیه های دیدار استقلال و پیکان کارت بازی حردانی به موقع نرسید

تهران- ایرنا- تیم‌های استقلال و پیکان امروز(سه‌شنبه) در دیدار معوقه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در حالی روبروی یکدیگر قرار گرفته‌اند که کارت بازی بازیکن تازه‌وارد استقلال صادر نشده و او نمی‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند.


به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال امروز  در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور در ورزشگاه دستگردی به مصاف پیکان رفته است.


پیش از این قرار بود دو تیم ۲۸ دیماه رودرروی یکدیگر قرار بگیرند اما به دلیل مبتلا شدن تعداد زیادی از بازیکنان استقلال به ویروس کرونا، بازی لغو و به امروز موکول شد.


بازیکنان استقلال بر خلاف بازی‌های گذشته بدون بهزاد نوشادی مربی بدنساز خود بدن‌هایشان را گرم کردند. غیبت نوشادی که چند روز قبل استوری انتقادآمیزی را علیه مدیریت باشگاه استقلال منتشر کرده بود، درهنگام تمرین پیش از مسابقه عجیب به نظر می‌رسید.


فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها در این بازی تصمیم گرفته به جای سید حسین حسینی از علی‌رضا رضایی دروازه‌بان جوان خود استفاده کند؛ حسینی پیش از بازی با رضایی گرم کرده و به او روحیه داد.


مجیدی امیدواری زیادی داشت تا در بازی با پیکان از وجود صالح حردانی بازیکن تازه‌وارد خود استفاده کند اما کارت بازی او صادر نشد.


سعید مهری هافبک تیم استقلال که زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌اش از جمع آبی‌پوشان تهرانی شنیده می‌شود، با تصمیم فرهاد مجیدی از فهرست این تیم برای مسابقه امروز خط خورد.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.