حسینی خوب شد پنجره نقل و انتقالاتی بسته شد همه چیز به ضرر ما


P>به گزارش ایرنا، سیدجلال حسینی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: فولاد از اول تا آخر بازی عملکرد خوبی داشت و ما را تحت فشار قرار داد اما بازیکنان ما نیز خوب بازی کردند.


وی با اشاره به مشکلات پرسپولیس افزود: پیش از این هم در مورد شرایط صحبت کردیم. با مشکلات زیادی کار را ادامه می دهیم و بازی می کنیم حتی نمی‌دانم که چه بگویم.


کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: ما کارمان را ادامه می‌دهیم اما در این چند سال اوضاع همین گونه بوده است.  


وی در مورد بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به خاطر شکایت کریستین اوساگونا اضافه کرد: مشخص است وقتی کاری صورت نمی‌گیرد پنجره بسته می‌شود. اتفاقا خوب شد که این اتفاق افتاد. با این شرایط همه چیز به ضرر ماست.


حسینی در مورد زمین تمرین هم گفت: بیایید و ببینید که به چه شکل است. اوضاع مشخص است.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.