حسینی پرسپولیس از دست استقلال در رفت

تهران- ایرنا- بازیکن استقلال گفت: اگر توپ‌هایمان در نیمه اول تبدیل به گل می‌شد با اختلاف دو یا سه گل به برتری می‌رسیدیم و آنها از دست ما در رفتند.


به گزارش ایرنا، «سید حسین حسینی» پنجشنبه شب و پس از پایان دیدار استقلال و پرسپولیس که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر توپ‌هایمان در نیمه اول تبدیل به گل می‌شد با اختلاف دو یا سه گل به برتری می‌رسیدیم و آنها از دست ما در رفتند.


وی افزود: من نمی‌دانم پرسپولیسی‌ها به په چیزی اعتراض می‌کنند، در نیمه اول نیز یک پنالتی به سود استقلال گرفته نشد.


بازیکن استقلال گفت: در وقت اول یک دروازه خالی گل نزدیم و پرسپولیسی‌ها باید بابت این تساوی خوشحال باشند.


حسینی تصریح کرد: پرسپولیس از نیمه دوم که بازی شروع شد تا دقیقه ۸۵ به دنبال وقت تلف کردن بود.


وی گفت: پرسپولیسی‌ها یک بار دیگر فیلم خلاصه بازی شهراورد را تماشا کنند و بدانند ما باید برنده از زمین خارج می‌شدیم.


نود و هشتمین دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال عصر پنجشنبه برگزار شد و در نهایت هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.


استقلال که هنوز در فصل جاری شکست نخورده است با این تساوی به امتیاز ۵۵ رسید تا مسیرش برای قهرمانی هموار شود و پرسپولیس هم به امتیاز ۴۹ رسید تا کار سختی برای تکرار قهرمانی‌هایش داشته باشد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.