حضور ستاره والیبال جهان در لیگ ترکیه با درآمد نجومی

رسانه‌های مطرح جهان معتقدند که انگاپت در سال آینده در لیگ والیبال ترکیه توپ خواهد زد.


به گزارش ایسنا و به نقل از پلست لهستان، اروین انگاپت، ستاره تیم ملی والیبال فرانسه قرار است در فصل آینده در لیگ والیبال ترکیه توپ بزند. طبق اخبار منتشر شده این بازیکن ۳۲ ساله از فصل آینده در هالک بانک آنکارا بازی کند. گفته می‌شود ستاره والیبال جهان در تیم جدید می‌تواند در یک سال ۷۰۰ هزار یورو درآمد کسب کند.


انگاپت اکنون برای مودنا بازی می‌کند و قرار است پس از جدایی ستاره والیبال جهان از این تیم، یک بازیکن نامدار دیگر جایگزین این بازیکن فرانسوی شود. روزنامه‌نگاران ایتالیایی معتقدند عثمانی خوانتورینا، بازیکن کوبایی‌ الاصل تیم ملی ایتالیا به جای انگاپت به مودنا خواهد رفت.


انتهای پیام

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
یک شرمندگی در آستانه روز پرستار

کمبود نیرو، قراردادهای شرکتی و موقت، شیفت‌های کار طولانی، دستمزد کم و نابرابری مزدی و البته انتظاری ۱۵ ساله برای اجرای یک قانون و بهبود اوضاع، نقطه مشترک زندگی شغلی و حرفه‌ای پرستاران در چندین سال اخیر است…

دسته‌بندی نشده
افزایش ۸۷ درصدی مرگ های منتسب به آلودگی هوا در سال گذشته

رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به انجام مطالعه‌ای برای کمی‌سازی اثرات بهداشتی و اقتصادی منتسب به آلاینده ذرات معلق PM ۲.۵، به تشریح عوارض این معضل بهداشتی در کشور پرداخت و گفت: در سال ۱۴۰۰ تعداد همه مرگ‌های منتسب به مواجهه طولانی مدت با …

دسته‌بندی نشده
نقدی بر طرح جدید مجلس ابهام در اعطای تابعیت به فرزندان زنان

اخیرا مجلس شورای اسلامی در تدوین طرحی با عنوان «تأسیس سازمان ملی اقامت»، بحث “تابعیت” فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را محدود کرده؛ این امر در حالی است که به زعم کارشناسان، اقامت مساله‌ای جداگانه از تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی است.