حفاظ ساختمان

حفاظ ساختمان

حفاظ ساختمان همانطور که اشاره کردیم حفاظ شاخ گوزنی برای انواع ساختمان منزل مسکونی، آپارتمان، باغ، ویلا و مدارس قابل استفاده است .

بیشترین کاربرد حفاظ ساختمان  برای دیوار باغ و ویلا میباشد، قیمت تمام شده آن مناسب بوده و همچنین ظاهر آن ترکیب مناسبی با محیط آنجا خواهد داشت .

به همین دلایل فروش حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان برای نصب روی دیوار باغ یا ویلا به شدت افزایش داشته است .

در نتیجه با ساخت حفاظ روی دیوار باغ ضریب امنیتی آن بالاتر میرود. نرده کم ارتفاع زیبایی و ابعاد باغ را مشخص می کنند از حریم شخصی و امنیت کافی برخوردار نیستند ارتفاع بهینه حفاظ باغ بین 1.5 متر تا 2 متر است.

حفاظ ساختمان معمولا هزینه بیشتری دارد، به هر حال ارزش سرمایه گذاری را دارد حال اگر این حفاط از طرح و رنگ های زیبا و فانتزی بهره ببرد، جذابیت بسیار خوبی دارد.

نرده ها میتوانند جذابیت خود را داشته باشند و حتی در برخی حالا اگر از سلیقه و تناسب برخوردار نباشند بر دید باغ تاثیر منفی خواهند داشت انتخاب صحیح حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان باغ در میان ایده و طرح حصار بسیار مهم است، بهترین حصار با سبک صاحب خانه و محیط اطراف آن مطابقت دارد.

حفاظ شاخ گوزنی باغ که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می شود، از قیمت مناسبی برخورداراست در صورت سفارش پس از مراجعه و مشاوره با کارشناسان ما می توانند محصولاتی با کیفیت را خریداری نمایند.

یکی از انواع حفاظ ساختمان حفاظ شاخ گوزنی است  حفاظ ساختمان تولیدی ما از جمله محصولاتی است که آن را بایستی برای تمام ساختمان ها خریداری کرد تا از این طریق بتوان برقراری آرامش شد این محصول حفاظتی با استانداردها مطابقت داشته و در نتیجه امنیت بسیار بالایی دارد.

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ ساختمان پس از ساخت حفاظ در کارگاه و انتقال آن به محل مورد نظر، شما دو راه برای نصب حفاظ شاخ گوزنی خواهید داشت .

اول خودتان اقدام به نصب حفاظ کنید طبق تجربه کار اصلا پیشنهاد نمی شود چون شما تجربه در نصب حفاظ های ساختمانی ندارید و ممکن است با توجه به تیز و برنده بودن حفاظ به خود آسیب برسانید .

دوم افراد متخصص در این زمینه که تجربه نصب حفاظ شاخ گوزنی ساختمان و انواع حفاظ ساختمان را دارند قطعا بهتر میتوانند با نصب درست و مناسب حفاظ امنیت ساختمان شما را تامین کنند.

اگر حفاظ به شکل مناسب بر روی دیوار قرار نگیرد ممکن است با کمترین فشار پین ها از سوراخ های ایجاد شده بر روی دیوار خارج خواهند شد و در نهایت حفاظ از محل روی دیوار خارج میشود .

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی، معمولا بر روی سطح بالا دیوار سوراخ هایی ایجاد می شود تا بتوان از طریق آن و با استفاده از پین حفاظ را بر روی دیوار نصب کرد.

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی ساختمان نیاز به تخریب بیش از اندازه دیوار نیست، به همین علت نصب میتواند برای ساختمان در حال سکونت نیز با سرعت انجام شود .

نصب حفاظ ساختمان یکی از مهمترین مراحل میباشد زیرا نصب غیر کارشناسی عملا حفاظ را بی خاصیت می کند برای نصب مناسب باید ابتدا مصالح به کار رفته در دیوار را در نظر گرفت.

مصالح بکار رفته در دیوار در نصب و محکم کاری حفاظ بسیار مهم است اگر دیوار سنگی یا اجری باشد حفاظ شاخ گوزن با استفاده از سوراخ کاری و به صورت مستقیم،  بر روی دیوار نصب می گردد.

 

دیوار از جنس سفالی یا بلوک سیمانی باشد قبل از نصب ابتدا برای پایه نرده یک شاسی ساخته می شود و پس از نصب شاسی بر روی این نوع از دیوار، نرده بر روی شاسی نصب می گردد.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ ساختمان هزینه یکی از عوامل مهم هنگام خرید هر نوع محصول جدید است هزینه پرداخت شده برای خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در حقیقت هزینه برای پیشگیری از خسارت بیشتر در آینده است .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی یکی از مواردی است که مالک یک ساختمان یا ساکنین مجتمع ها مسکونی روی آن تمرکز زیادی دارند این حفاظ که از نام آن هم پیداست به شکل شاخ مانند و یه صورت انبوه با قالب بندی کاملا هنری و بدیع  جوش خورده و به منظور حفاظت از ساختمان های مسکونی، مجتمع تجاری و کارگاه های صنعتی در بهترین گزینه به شمار می رود.

در واقع قیمت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان  یکی از مواردی است که پس از تصمیم برای استفاده از آن قصد دارند تا به نوعی ضمن برآورد هزینه جانبی نیم نگاهی نیز به آن داشته باشند.

کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان، مقایسه با سایر سیستم های امنیتی و حفاظتی در ساختمان ، در نظر گرفتن هزینه های جانبی نصب، تاثیر زیبایی، تنوع رنگ و جنبه فنی بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی ساختمان جنس یا ضخامت میلگردهای مورد استفاده در این نوع حفاظ یکی از مواردی است که مستقیما در قیمت حفاظ شاخ گوزنی ساختمان موثر می باشد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با سایر روش حفاظتی از قبیل نصب انواع دوربین یا قفل های دیجیتالی و انواع فنس میتواند تا حدودی بسیار مناسب بوده و پایین تر باشد خریداران و مالکین ساختمان و اماکن تجاری و صنعتی ترجیح میدهند تا با توجه به مناسب بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی این نوع حفاظ را انتخاب نمایند.

در برخی موارد قیمت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان به صورت تمام شده بوده یعنی میتواند متشکل از موارد متعددی از قبیل هزینه های نصب، انتقال و سایر هزینه ها جانبی باشد.

از نام  حفاظ شاخ گوزنی برمی آید فرم اصلی این نوع حفاظ به صورت شاخ گوزن می باشد این نوع حفاظ ، ظاهری شکیل و متراکم داشته و دارای نوک تیزی میباشد که میتواند مانع ورود سارقین یا افرادی باشد که به نوعی قصد ورود به محل مورد نظر را دارند.

جنبه هنری و حفظ مواردی از قبیل توجه به ظرافت به کار رفته و کاربردی در تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی و رنگ پذیری مناسب نیز تا حدود زیادی در انتخاب این نوع حفاظ موثر میباشد.

از نظر فنی و نحوه نصب نیز توجه به ابعاد ارتفاع و نیز ضخامت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان از جمله مواردی است که در میتواند تا حدود زیادی تعیین کننده قیمت حفاظ شاخ گوزنی باشد.

حفاظ ساختمان از دو روش برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی استفاده میشود اول استفاده از رنگ روغنی با پیستولت یا شناور کردن حفاظ در حوضچه رنگ دقت کنید که در هر حالت حفاظ بعد از نصب نیاز به ترمیم رنگ در قسمت های جوش خورده دارد که آن را با روش سنتی استفاده از چتکه و رنگ روغن انجام می دهد .

هر دو نوع رنگ در طول زمان طولانی نیاز به ترمیم مجدد خواهند داشت و چون امکان رنگ کاری الکترو استاتیک برای حفاظ نصب شده نیست، بنابراین در نهایت تمام حفاظ باید با رنگ روغنی با کیفیت رنگ شوند .

تراکم در واقع، تعداد شاخه های اصلی در طول حفاظ است که تمام شاخه های فرعی به آن متصل می شوند در صورتی که فاصله بین شاخه های اصلی حفاظ افزایش یافته یا تعداد شاخه های فرعی کم شده یا شکل آنها تغییر کند ، در حقیقت کیفیت و ضریب امنیت حفاظ کاهش داشته است.

تراکم و پیچش حفاظ باید طوری باشد که مسیر عبوری از بین آن وجود نداشته باشد و تمام فضا با طرح حفاظ پوشیده شود .

بسیاری از افراد قصد سفارش ساخت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان جدید را ندارند زیرا تصور میکنند با خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم با قیمت کمتری میتوانند به نتیجه برسند .

ممکن است این ایده برای دیوار های کوچک کاربردی باشد برای ساختمان های نو ساز و دیوار هایی با طول زیاد بهتر است حفاظ جدید سفارش دهید .

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان دست دوم قطعا نیاز به رنگ آمیزی مجدد برای حفظ ظاهر و طول عمر و همچنین نیاز به برش کاری و جوش کاری اضافه برای مطابق شدن با سطح دیوار شما را خود داشت که این خود شما را با هزینه های اضافه بر قیمت آن مواجه خواهد کرد .

برای دیوارهایی با طول زیاد قطعا پیدا کردن حفاظ شاخ گوزنی دست دوم با طول مورد نظر ، از یک جنس و یک طرح ممکن نیست .

ما پیشنهاد میکنیم حتما قبل از تصمیم برای خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم ابتدا این مسائل را در نظر داشته باشید .

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان از جنس میلگرد و نوک تیز است که بهم جوش داده شده اند و با نظم خاصی در کنار هم قرار گرفته اند نحوه قرار گرفتن این میلگرد ها به صورتی است که هر کدام مانند شاخ گوزن به یک جهت رشد کرده اند و مانع از ورود انسان و انواع حیوان مثل گربه به داخل ساختمان می گردد.

در گذشته از روش های مختلفی برای جلوگیری از ورود انسان و حیوان روی دیوارهای کوتاه استفاده می شد مثلا یکی از این راهکارها استفاده از کاشت شیشه روی لبه دیوار بود که کار خیلی سختی بود اما امروزه تولید کنندگان به فکر تولید حفاظ برای روی دیوار ها شده اند که ابتکار جالبی بود یکی از این موارد تولید حفاظ شاخ گوزنی است.

امروزه برای حفظ امنیت ساختمان ها انواع جدیدی از حفاظ ها تولید شده اند که این حفاظ ها از جنس میلگرد و نوک تیز اند که بهم جوش داده شده اند این میله ها با نظم خاصی در کنار هم قرار گرفته اند.

نحوه قرار گرفتن این میلگرد ها به صورتی است که هر کدام مانند شاخ گوزن به یک جهت رشد کرده اند و مانع از ورود انسان و انواع حیوان مثل گربه به داخل ساختمان می گردد.

حفاظ های تولید شده دارای طرح های مختلفی هستند؛ حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان در این میان همانطور که از اسمش پیداست از شاخ گوزن برای ساختش الهام گرفته شده است و در داخل کشور بسیار پرطرفدار است.

خیلی از افرادی که در خارج از شهر باغ و ویلا دارند و به ندرت در تعطیلات آخر هفته به ویلای خود سر میزنند می توانند با خیل راحت از این حفاظ استفاده کنند و مطمئن باشند که سارقین نمی توانند وارد حریم خصوصی آن ها شوند.

نمونه حفاظ شاخ گوزنی ساختمان  مورد بررسی قرار گرفت و از لحاظ امنیتی مورد تایید است بدین ترتیب که اگر این حفاظ را روی زمین قرار دهید امکان ندارد فرد بتواند از روی آن عبور کند و اگر هم بتواند از روی آن عبور کند این کار خیلی سخت است.

یکی از ویژگی های جالب حفاظ شاخ گوزنی این است که اگر فرد بخواهد با راه رفتن کمی فشار روی آن وارد کند شروع به لرزش میکند که این امر سبب می شود دزد نتواند از راه رفتن روی آن احساس امنیت کند و بخواهد وارد منزل شود. استفاده از این انواع حفاظ یکی از راهکارهایی است برای کاهش ورود سارقان به داخل منزل و افزایش امنیت داخلی ساختمان است.

حفاظ ایران یکی از بزرگترین تولید کننده های حفاظ شاخ گوزنی است که این حفاظ را در اندازه و کیفیت های متنوعی تولید و به بازار عرضه میکند.

ضمن تنوع در ارتفاع و تراکم میلگرد، این مجموعه سعی کرده است این حفاظ را در رنگ های متنوعی تولید و عرضه کند تا خریدار های مختلف بر اساس سلیقه خود بتوانند رنگ های مختلف را تهیه و آن را با دکوراسیون خارجی منزل خود تطبیق دهند.

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ ساختمان یکی از انواع حفاظ های دیواری ساختمان بوده که به دلیل طراحی و ساخت آن مشابه به شاخ های حیوان گوزن به این نام شهرت یافته است .

حفاظ شاخ گوزنی در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا برعکس سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت تمام شده آن به عنوان یکی از راهکار های افزایش امنیت ملک بسیار مناسب است .

حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال عموم بالایی در بین سایر حفاظ ها برخوردار است.


حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های مختلف

ارتفاع 50
ارتفاع 70
ارتفاع 90
ارتفاع 1متر
ارتفاع 1/20
ارتفاع 1/50

در سه تراکم

هشت ردیف تراکم معمولی
ده ردیف تراکم پر
دوازده ردیف پرترین تراکم

تلفن تماس: 09194915895

https://hefazeiran.com/

 

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.