حکیم جنگ میان روسیه و اوکراین یک بحران بزرگ جهانی است

تهران – ایرنا – «سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق با ابراز نگرانی فراوان خود از تنش‌های امنیتی در شرق اروپا و اعلام جنگ میان روسیه و اوکراین گفت: این تحولات خبر از یک بحران بزرگ جهانی می‌دهد.


به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: اگر عقلانیت و منطق و آرامش و آتش‌بس و از سرگیری مذاکره میان همه طرف‌ها و دور نگه داشتن ملت‌های دو کشور و کشورهای مجاور از دایره تنش‌ها حاکم نشود، اوضاع به مخاطراتی با پیامدهای وخیم خواهد انجامید. 
رهبر جریان حکمت ملی عراق از جامعه بین‌المللی و سازمان ملل و شورای امنیت خواست که با اقدامات فوری برای کاهش تنش و تشویق طرفین به آتش‌بس و آغاز مذاکره در اسرع وقت تلاش کنند.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.