خدمات رسانی به بیش از ۶۰ هزار مسافر در پست های سلامت نوروزی هلال

ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای شروع طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی تا چهارم فروردین ماه ۶۰۷۶۷ نفر در سطح استان سیستان و بلوچستان از این خدمات بهره مند شدند.


علیرضا میربهاءالدین شامگاه جمعه در بازدید از پست های نوروزی هلال احمر استان افزود: از ابتدای شروع طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی تا  چهارم فروردین ماه  ۶۰۷۶۷ نفر  در سطح استان سیستان و بلوچستان از این خدمات بهره مند شدند.


وی بیان کرد: ۲۱۸۱۷ نفر از پست های ثابت ، ۸۵۰۲  نفر از خدمات بشردوستانه تیم های سحاب ، ۶۳۵۸ نفر از فضای دوستدار کودک ،۳۰۰۷ نفر از خیمه‌های نماز در این مدت بهره مند شدند و ۶۱۰۰ مورد اقلام زیست محیطی  توزیع شد.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ادامه داد: از ابتدای شروع طرح تاکنون  ۱۴۹۸۳ نفر به پویش بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) جمعیت هلال احمر استان پیوستند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
حضور آیت الله خاتمی در منزل شهید مرزبان بجنوردی

ایسنا/خراسان شمالی  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران امروز در منزل شهید «محمدمهدی احمدی» حضور یافت و با خانواده این شهید مرزبان ابراز همدردی کرد.

دسته‌بندی نشده
بافت منحصر به فردترین فرش های دستباف در کلات

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلات از بافت منحصر به فردترین فرش‌های ابریشم دستباف ایران در این شهرستان خبر داد.

دسته‌بندی نشده
ویدیو آن ها که الله اکبر گفتند

در قیام خونین ۱۵ خردادِ سال ۱۳۴۲ که سرمنشا آن از روستاهای دشت ورامین آغاز شد، هزاران نفر از مردم با شنیدن خبر دستگیری امام خمینی (ره)، کفن‌پوش، به سمت تهران حرکت کردند، در بین راه و در پل باقرآباد مردم با گارد رژیم پهلوی مواجه شدند و به دنبال …