خرازی بر ضرورت تقویت روابط دوجانبه تهران دوحه تاکید کرد

تهران – ایرنا – رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در دیدار وزیر امور خارجه قطر به بررسی تحولات منطقه و روابط دوجانبه ایران و قطر پرداخت و بر ضرورت تقویت روابط دوجانبه دو کشور تاکید کرد.


به گزارش حوزه سیاست خارجی ایرنا،  سید کمال خرازی در حاشیه مجمع دوحه ۲۰۲۲ با محمد بن عبدالرحمن بن جاسم آل ثانی وزیر خارجه قطر دیدار کرد.


خرازی در این دیدار به بررسی تحولات منطقه و روابط دوجانبه پرداخت و بر ضرورت تقویت روابط دوجانبه تاکید کرد.


وزیر امور خارجه قطر نیز در این ملاقات ضمن اشاره به زمینه های همکاری و استقبال از گسترش و تقویت روابط بر ضرورت حل و فصل مسائل منطقه از طریق گفت وگوهای منطقه‌ای تاکید کرد.


محمد بن عبدالرحمن بن جاسم آل ثانی با مهم خواندن حضور ایران در مجمع دوحه ٢٠٢٢، بر اهمیت و ضرورت استمرار دیدارها و رایزنی بین مقامات دو کشور تاکید کرد.


تهران- ایرنا- وزیران امورخارجه ایران و قطر، روابط دوجانبه و راه های گسترش آن را بررسی کردند.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.