دولتمردان روحانی در مقابل دستور برکناری مدیرعامل قبلی فولاد

تهران – ایرنا – عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه یکی از مراکزی که نیازهای مالی دولت دوازدهم را تامین می‌کرد، شرکت فولاد مبارکه بوده است، اظهار داشت: مسئولان دولت روحانی در مقابل دستور برکناری مدیرعامل قبلی که از سوی نهادهای نظارتی صادر شده بود، ایستادگی کردند.


حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا با اشاره پرونده فساد فولاد مبارکه اصفهان، گفت: این تحقیق و تفحص نشان می‌دهد که تخلفات رخ داده مربوط به مدیریت قبلی فولاد مبارکه در دولت قبل از سال ۹۷ تا اوایل سال ۱۴۰۰ بوده است. بنابراین باید روشن شود که کدام مدیران در این پرونده دست داشته‌اند.


وی ادامه داد: قوه قضاییه باید همه ابعاد این پرونده را به طور کامل بررسی کند که البته آقای محسنی اژه‌ای درمورد پیگیری آن دستور منصفانه‌ای داده است؛ یعنی این پرونده مورد بررسی دقیق قرار بگیرد و حقی از کسی ضایع نشده و انصاف در قضاوت وجود داشته باشد.


حجت‌الاسلام سالک همچنین با اشاره به دستور رئیس جمهور در برکناری افرادی که در این تخلفات نقش داشتند، گفت: مجموعه این دستورات شفافیت تحرکات را تنظیم می‌کند. 


نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: البته باید توجه داشت که اتفاقاتی که در این پرونده رخ داده است در زمان مدیریت عظیمیان بوده که مربوط دوره ریاست جمهوری قبل است و ارتباطی با  طیب‌نیا که به تازگی منصوب شده، ندارد.


وی ادامه داد: یکی از مراکزی که می‌توانست نیازهای مالی دولت دوازدهم را تامین کند، همین شرکت بوده است لذا مدیران دولت روحانی در مقابل برکناری مدیرعامل قبلی شرکت فولاد مبارکه ایستادند.


عضو جامعه روحانیت مبارز یادآور شد: به نظر می‌رسد مجلس باید به خوبی از ابزار نظارتی خود استفاده کند و به طور کامل روشن شود که چه عواملی باعث این فساد شده است. همچنین باید یادآور شد که مردم اصفهان از این نوع اقداماتی که در فولاد و سایر شرکت‌ها صورت گرفته، رضایت ندارند، زیرا آن را بیت‌المال می‌دانند.


سالک در پایان تاکید کرد: در ابتدا باید دید چه عاملی باعث شده است آقایانی که این تحقیق و تفحص را انجام دادند، دست به این اقدام بزنند. آیا درخواسته‌های آنها از مدیریت وقت عملی نشده است که دست به این کار زدند؟ اگرچه ابزار تحقیق و تفحص یکی از ابزارهای نظارتی مجلس است.نمایندگان باید در قیامت در مورد انگیزه های خود پاسخگو باشند.
دسته‌بندی نشده
بهترین ارزهای دیجیتال جهان با هوش مصنوعی 2023

بهترین ارزهای دیجیتال جهان با هوش مصنوعی 2023  ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی #ارزدیجیتال #دیجیتال #ارز mazyarmir.com@gmail.com https://www.aparat.com/mazyarmir https://t.me/Iranian_leadership_school https://www.instagram.com/mazyare_mir https://www.linkedin.com/in/mazyarmir   بعنوان یک مشاور تخصصی کسب و کار و پژوهشگر در زمینه ارزهای دیجیتال سوالی که پیوسته از من پرسیده می شود این مهم است که اساسا بهترین ارزهای دیجیتال …

دسته‌بندی نشده
نقش مدیرن حرفه ای ستاد انتخاباتی در پیروزی در انتخابات

نقش مدیرن حرفه ای ستاد انتخاباتی در پیروزی در انتخابات   نقش مدیر ستاد انتخاباتی در پیروزی در انتخابات   #مازیارمیر   بهترین برنامه پیروزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی 1402   به عنوان یک مشاور انتخاباتی با حدود سه دهه تجربه علمی و عملی پیوسته فکر می کنم که …

دسته‌بندی نشده
نقش کلیدی متخصصین انتخاباتی ستادهای انتخابات

نقش کلیدی متخصصین انتخاباتی ستادهای انتخابات نقش کلیدی متخصصین انتخاباتی ستادها نقش کلیدی متخصصین انتخابات #مازیارمیر بهترین برنامه پیروزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی 1402 هیچ چیز در زمین، مقدس تر از انسانیت نیست. والتر سوج لندر   لطفا فیلم آموزش تفکر به کاندیدای انتخاباتی در آپارات https://www.aparat.com/v/qcwVb مشاهده فرمایید. …