دولت سیزدهم حضور مردم در مراسم اربعین را تسهیل کرد

تهران-ایرنا-نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مورد اعزام زائران به عراق برای شرکت در راهپیمایی اربعین، دولت سیزدهم در بحث تشویق مردم و تسهیل امور برای حضور مردم در این مراسم به خوبی عمل کرد.


سید مجتبی محفوظی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره عملکرد دولت در خصوص مراسم اربعین و اعزام زائران به مراسم راهپیمایی اربعین در عراق گفت :من حامی دولت هستم و در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از دولت حمایت کرده‌ام و به وزرای کابینه سیزدهم رای اعتماد داده‌ام.


نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت آقای رئیسی دولتی انقلابی است که در راستای خدمت به مردم تلاش می‌کند.


محفوظی خاطرنشان کرد: ورود دولت آقای رئیسی به مسائل مشکلات مردم برای حل آنها ورودی انقلابی است و به این مسئله اذعان دارم.


وی در خصوص اقدامات دولت سیزدهم گفت: یکی از کارهای بزرگی که در دولت آقای رئیسی انجام شد بحث واکسیناسیون گسترده مردم برای ایمنی در برابر بیماری کرونا بود که انصافاً یک از اقدام انقلابی و مهم به شمار می رود


نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مورد اعزام زائران به عراق برای شرکت در راهپیمایی اربعین نیز دولت سیزدهم در بحث تشویق مردم و تسهیل امور برای حضور مردم در این مراسم  به خوبی عمل کرد.


وی ادامه داد: بنده نسبت به برخی ایرادات و کمبودها در حوزه اجرا انتقاد دارم.دسته‌بندی نشده
ایمنی ساختمان های پایتخت در محاصره اعداد تهران چند ساختمان ناایمن

با مطرح شدن موضوع ایمنی ساختمان‌ها در شهر تهران، اعداد مختلفی به عنوان تعداد ساختمان‌های ناایمن شهر تهران مطرح شد؛ اعدادی که از ۱۲۹ ساختمان تا ۱۶ هزار و ۳۳ هزار مورد را نیز دربرگرفته است.

دسته‌بندی نشده
آبگیری چم شیر را حداقل یک سال عقب بیندازید

یک فعال محیط زیست با تشریح تبعات و مشکلات سد «چم‌شیر» گفت: اکنون مهم‌ترین مطالبه این است که دست کم یک سال آبگیری چم‌شیر را عقب بیندازند و و اجازه دهند که پژوهشگران در حوزه‌های مختلف از جمله زمین‌شناسی، ایدئولوژی، گیاه‌شناسی، تنوع‌ زیستی و اکولوژی مطالعات جامع‌تری را انجام دهند.

دسته‌بندی نشده
خجیر و سرخه حصار روایتی از محیط بانی در یک قدمی تهران

قوچ و میش‌ یا کل و بز از دور دست‌ها در حال حرکت هستند حتی بعضا زیر گرمای آفتاب تازه طلوع کرده استراحت می‌کنند.