دیدار معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه با وزرای اوگاندا

تهران – ایرنا – معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در ادامه دیدارهای خود در اوگاندا، با وزیر تجارت و بازرگانی و وزیر کشاورزی این کشور دیدار کرد.


به گزارش حوزه سیاست خارجی ایرنا، مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و هیات همراه در ادامه دیدار خود از کامپالا امروز با وزیر تجارت و صنایع و همچنین وزیر کشاورزی اوگاندا ملاقات و طی آن راه‌های گسترش روابط مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت. 


در این ملاقات‌ها برگزاری قریب‌الوقوع کمیسیون مشترک همکاری‌ها، افزایش حجم مبادلات تجاری، سرمایه‌گذاری در بخش‌های قهوه، دام نفت، صنایع کوچک و محصولات کشاورزی و تاسیس مرکز نمایشگاه دائمی محصولات ایرانی در اوگاندا مورد تاکید قرار گرفت.


طرفین با اشاره به ضرورت اجرایی شدن اسناد همکاری، تبادل هیات‌های سیاسی و اقتصادی برای ارزیابی نحوه تحکیم روابط را مورد توافق قرار دادند.


آقامیری معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان دامپزشکی هم که همراه با این هیئت در کامپالا حضور دارد، با همتایان خود در اوگاندا ملاقات و در زمینه‌های مورد علاقه دو کشور مذاکرات مفیدی را به عمل آورد.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

SIMILAR NEWS

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.