رئیس مجلس ارتحال آیت الله فیضی سرابی را تسلیت گفت

تهران-ایرنا-رییس مجلس شورای اسلامی طی پیامی ارتحال نماینده مردم استان آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری و از اساتید مبرّز حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.


به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شوراس اسلامی طی پیامی رحلت عالم جلیل‌القدر آیت‌الله آقای حاج‌ شیخ محمد فیضی‌ سرابی را تسلیت گفت.


متن پیام به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم
إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ


ارتحال عالم جلیل‌القدر آیت‌الله آقای حاج‌ شیخ محمد فیضی‌ سرابی نماینده مردم شریف استان آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری و از اساتید مبرّز حوزه علمیه قم موجب تاسف و تالم گردید.
این روحانی مخلص و گرانقدر که از شاگردان‌ حضرت‌ آیت‌الله‌ بروجردی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و حضرت امام راحل (ره)  و در زمره پیشگامان  قیام برعلیه رژیم ستمشاهی بودند، در سراسر عمر شریف خویش علاوه بر نشر معارف دینی و حوزوی و ترویج شعائر اهل‌بیت علیهم‌السلام، در مناصب قضایی و حقوقی نیز سال‌های متمادی خدمات شایانی به کشور و نظام‌ عرضه داشتند. 
اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه به روحانیت، حوزه‌های علمیه و مردم شریف استان آذربایجان‌شرقی ، ارادتمندان و بیت مکرم، برای ایشان علوّ درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.


محمدباقر قالیباف
رییس‌مجلس‌شورای‌اسلامیآخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.