رجبی با نهایت انگیزه و تمرکز به مصاف الاهلی می رویم


تهران- ایرنا- مربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری قبل از دیدار با شباب الاهلی اظهار داشت که مسابقات هنوز تمام نشده است.


به گزارش ایرنا حمیدرضا رجبی مربی تیم فولاد در خصوص دیدار مقابل الغرافه گفت: اول از هر صحبتی این صعود را به مردم ایران و هواداران‌مان تبریک می‌گویم، کار بزرگی انجام شده و خوشحالیم که هواداران از این عملکرد راضی هستند. بازی خیلی سختی برابر الغرافه بود و در همان نیمه‌نخست بازی کاملا در اختیار ما بود و قبل از گل موقعیت‌هایی ‌داشتیم و کاملا توپ و زمین در اختیار ما بود. تیم حریف هیچ موقعیتی در نیمه نخست نداشت و فکر ‌می‌کنم‌ اگر خوش‌شانس بودیم حداقل دو گل می‌زدیم.


وی افزود: در نیمه دوم بازی احساسی و انتحاری تیم الغرافه که برای صعود تنها نیاز به برد داشت، باعث شد که ما عاقلانه بازی کنیم و توانستیم خیلی خوب تیم حریف را کنترل کنیم و حتی موقعیت برای گل بعدی هم داشتیم که کم دقت  بودیم.


رجبی گفت: مسابقات هنوز تمام نشده و در بازی آخر باید به مصاف شباب الاهلی برویم، باید با تمام تمرکز و انگیزه در این دیدار حاضر شویم. شباب الاهلی تیم پرستاره و قدرتمندی است اما ما هم فولادیم و تا ثانیه آخر خواهیم جنگید و ان‌شالله به مانند پنج بازی قبل با بالاترین تمرکز و انگیزه به میدان می‌رویم.


فولاد در آخرین دیدارمرحله گروهی خود باید در ورزشگاه امیر عبدالله فیصل شهر جده به‌ مصاف شباب الاهلی امارات برود.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40