رحمتی مچ منصوریان را خواباند آلومینیوم با برد به استقبال استقلال


تهران- ایرنا- آلومینیوم اراک با برتری ۲ بر یک مقابل صنعت نفت آبادان با روحیه‌ای بالا خودش را برای دیدار با استقلال تهران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر آماده کرد.


به گزارش ایرنا، تیم‌های آلومینیوم اراک و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه عصر شنبه در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافت.


نیمه اول این دیدار حساس بسیار جذاب و پرحادثه بود. ابتدا در دقیقه ۲ ارسال میلاد فخرالدینی از روی یک ضربه ایستگاهی به صورت مستقیم وارد دروازه نفت شد و تلاش فرزین گروسیان برای بیرون کشیدن توپ به زعم داور کافی نبود و باعث شد گل نخست خیلی زود برای شاگردان مهدی رحمتی به‌ثمر برسد.


در ادامه زردپوشان برای جبران گل خورده پیش کشیدند و موفق شدند در دقیقه ۲۰ به وسیله رضا جبیره به گل برسند. مهاجم جوان تیم میهمان با یک ضربه قیچی برگردان نتیجه را به تعادل کشاند. همین بازیکن چند دقیقه بعد می‌توانست دبل کند اما ضربه سرش از روی خط به وسیله وحید محمدزاده دور شد.


در نیمه دوم بازهم ایرالکو به گل رسید. محمود قائد رحمتی در دقیقه ۵۴ روی یک حرکت انفرادی با ضربه پای چپ زیبا تیمش را به گل دوم رساند و ورزشگاه را غرق در شادی کرد. بازی تا پایان دیگر گلی نداشت تا آلومینیوم، برنده این بازی جذاب باشد.


آلومینیوم با این پیروزی ۳۴ امتیازی شد و جای صنعت نفت را در رده نهم گرفت. تیم علیرضا منصوریان هم در ادامه روند نزولی‌اش ۳۲ امتیازی باقی ماند و فعلا به رتبه یازدهم سقوط کرد.


تیم مهدی رحمتی باید هفته بعد باید در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تهران برود.


تهران- ایرنا- ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل سپاهان اصفهان مشخص شد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40