رقابت های کشتی بین المللی بلغارستان عبدی و اسماعیلی راهی فینال

تهران- ایرنا- «میثم عبدی» و «سعید اسماعیلی» به ترتیب به فینال اوزان ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد و ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان راه یافتند.


به گزارش روز شنبه ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از ۲۸ بهمن ماه در شهر ولیکو ترانوو در حال برگزاری است و فرداشب به پایان می رسد.


در مسابقات روز سوم چهار نماینده کشورمان در کشتی آزاد و فرنگی به میدان رفتند که سعید اسماعیلی در وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی و میثم عبدی در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد به دیدار فینال راه یافتند.


قرعه کشی اوزان پایانی این مسابقات امشب برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۸۶ کیلوگرم محسن مصطفوی در دور اول با نتیجه ۶ بر صفر دامیان ایگلسیاس از اسپانیا را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه ۷ بر ۲ مقابل لیلیان بالان از مولداوی گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. مصطفوی در این مرحله مقابل دنیس بالایور از مولداوی با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، مصطفوی از دور رقابت ها کنار رفت.


در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد میثم عبدی در دور اول با نتیجه ۵ بر صفر رادو لیفتر دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر زوتان اوتیموف از بلغارستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبدی در این مرحله نیز با نتیجه ۶ بر صفر و ضربه فنی ساحیل از هند را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در دیدار پایانی ماگومدخان ماگومدوف کشتی گیر روسی الاصل و قهرمان جوانان جهان، از آذربایجان است.


در وزن ۱۲۵ کشتی آزاد یداله محبی در دور نخست با نتیجه ۸ بر ۳ مغلوب دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس شد اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، محبی به گروه بازنده ها رفت. نماینده کشورمان در این گروه به مصاف آرتم حاشنکو از اوکراین می رود و در صورت پیروزی برابر این حریف راهی دیدار رده بندی خواهد شد تا مقابل گرون فرانسیسکو از آمریکا قرار گیرد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی سعید اسماعیلی در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر عبدالجابر جباری از الجزایر را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۶ بر ۱ از سد ژولامان شارشنبکوف دارنده مدال نقره جهان از قرقیزستان گذشت. اسماعیلی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۷ بر ۲ ادموند نازاریان از بلغارستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار ایراکلی دیزیمستاراشویلی از گرجستان است.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.