رهایی مس از بحران فجرسپاسی نزدیک به سقوط

تهران- ایرنا- تیم فوتبال مس رفسنجان با برتری برابر فجرسپاسی از بحران رهایی پیدا کرد.


به گزارش ایرنا، سه‌شنبه شب در نخستین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال، مس رفسنجان در دیداری خانگی در ورزشگاه شهدای صنعت مس با قضاوت سعاد وفاپیشه به مصاف فجرسپاسی شیراز رفت که این دیدار در نهایت با تساوی ۲ بر یک مس رفسنجان خاتمه یافت.


این در حالی بود که مس رفسنجان پیش از تعطیلات لیگ در پنج هفته اخیر طعم برد را نچشیده بود.


از طرفی فجر هم که بحران قرار دارد و هفته‌هاست عملکرد خوبی ندارد، دنبال بهبود شرایطش در جدول بود.


با این حال این ابتدا تیم میهمان بود که توانست روی حرکت حسین مهربان و پاس در عرض این بازیکن به علیرضا نبی‌زاده دروازه مس را باز کند اما این پایان کار نبود و پنج دقیقه بعد مجید علیاری روی سانتر گادوین منشا بازی را به تساوی کشاند.


در دقیقه ۶۶ نیز گادوین منشا با شوتی زیبا دروازه ایمان صادقی را باز کرد تا تیم محمد ربیعی در این دیدار حساس به برتری برسد.


با سه امتیاز این دیدار حساس شاگردان محمد ربیعی ۳۸ امتیازی شد و موقتا جای فولاد را در رده چهارم جدول گرفتند. فجر نیز با ۱۶ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد تا بیش از هر زمان دیگری خطر سقوط را بیخ گوش خود حس کند.


ترکیب مس:


فایز الرشیدی،فرشاد محمدی‌مهر،مجید نصیری،عقیل کعبی،حسن جعفری،میثم تیموری،مهرداد رضایی،سید مهدی حسینی،محسن آذرباد،مجید علیاری و گادوین منشا


ترکیب فجر:


ایمان صادقی،یوسف وکیا،رضا علیاری،محمد قنبری،محمد زینالی، احمدرضا زنده‌روح،عرفان معصومی،علی نبی‌زاده،شهرام گودرزی،رضا آقابابایی و حسین مهربانآخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.