روسیه آمریکا و اوکراین را به ساخت سلاح بیولوژیک متهم کرد

تهران – ایرنا – ماریا زاخاروا امروز در نشستی خبری اوکراین را متهم کرد که آزمایشگاه های بیولوژیک آن در نزدیکی مرزهای مشترک مشغول ساخت اجزاء سلاح های بیولوژیک بود.


به گزارش ایرنا، خبرگزاری اسپوتنیک نوشت که ارتش روسیه مدعی شده بود که سازمان کاهش تهدیدهای دفاعی پنتاگون در فعالیت بیش از 30 آزمایشگاه بیولوژیک در سراسر اوکراین و تحقیق و نگهداری تعدادی از عوامل مرگبار دخیل بوده است.


زاخاروا مدعی شد که داده ها و مواد مربوطه در جریان عملیات این کشور در اوکراین به دست آمده و هنوز معلوم نیست که قطعات سلاح های بیولوژیکی مورد تحقیق در این اماکن معدوم شده یا خیر.


وی افزود که حمله روسیه به اوکراین به منظور حفاظت از جمهوری های خودخوانده شرق این کشور، خلع سلاح، نازی زدایی و محو تهدید نظامی نشأت گرفته از اوکراین علیه روسیه بوده و مسکو به دنبال اشغال همسایه غربی خود و سرنگون ساختن حکومت کی یف نیست.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.