روسیه و ایران بر تقویت همکاری ها تاکید کردند

تهران – ایرنا – «ایگور مارگولف»، معاون وزارت امورخارجه فدراسیون روسیه و کاظم جلالی، سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران برای تقویت همکاری ها بدون در نظر گرفتن تحریم ها تاکید کردند.


به گزارش ایرنا، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد در دیدار روز پنجشنبه مارگولوف و جلالی دو طرف بر رویکرد ایران و روسیه برای تقویت همکاری ها بدون در نظر گرفتن تحریم ها تاکید کردند.

بر اساس این گزارش  وزارت خارجه روسیه  از برنامه های روسیه و ایران برای تقویت همکاری ها علیرغم تحریم های اعمال شده علیه دو کشور خبر داد.

این وزارتخانه اعلام کرد که طرفین در مورد موضوعات مهم همکاری روسیه و ایران گفت و گو کردند.

«جلالی» و «مارگولف» بر ضرورت رایزنی و همکاری بین دو کشور در مورد مسائل مهم دوجانبه و همچنین تداوم تماس ها و دیدارهای خود در این خصوص، تاکید نمودند.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.