رییس و اعضای کمیسیون عمران مجلس به گلستان سفر می کنند


P>امانقلیچ شادمهر روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: سفر رییس و برخی اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به گلستان ۲ روزه بوده و روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری انجام خواهد شد.


وی افزود: بازدید از ۶ کیلومتر جاده “آق‌آباد به حاجی‌قوشان”، جاده ترانزیتی موسوم به نفت و چهارراه “آق قایه” از جمله برنامه‌های اعضای کمیسیون عمران در گنبدکاووس است.


شادمهر اضافه کرد: در پایان بازدید از وضعیت جاده‌های ارتباطی شهرستان‌های مختلف گلستان، جلسه جمع بندی و مصوبات آن در محل استانداری برگزار خواهد شد.


گلستان افزون بر پنج هزارکیلومتر راه اصلی ، فرعی و روستایی دارد و از شمال به ترکمنستان، از جنوب به سمنان، از شرق به خراسان شمالی و از غرب با مازندران همسایه است.


گنبدکاووس با ۳۷۵ هزار نفر جمعیت و پنج هزار و ۷۲ کیلومتر مربع وسعت، دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است که به تنهایی ۸۴۵ کیلومتر جاده‌ اصلی، فرعی و روستایی دارد.


به گفته کارشناسان، به سبب وضیت نامناسب (کم عرض بودن، آسفالت نامناسب و نداشتن شانه خاکی) جاده‌های گنبدکاووس، حوادث ناگوار رانندگی بیشتری نسبت به سایر مناطق استان در این شهرستان مرزی رخ می‌دهد.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.