زمین مجموعه ورزشی انقلاب ایلام به وزارت ورزش واگذار شد

تهران – ایرنا – دولت مجوز بهره‌برداری وزارت ورزش از پلاک ثبتی ۲۳ هزار و ۷۴۳ متر مربعی مجموعه ورزشی انقلاب ایلام را که پیش از این در اختیار وزارت آموزش و پرورش بود، ابلاغ کرد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، وزیران عضو کمیسیون حقوقی و قضایی دولت (کمیسیون لوایح سابق) در جلسه مورخ ۴ دی ۱۴۰۰، به استناد اصل (۱۳۸) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، با پیشنهاد معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری مبنی بر واگذاری حق بهره‌برداری از ۲۳۷۴۳/۵۰ متر مربع از پلاک ثبتی واقع در بخش ثبتی یازده کرمانشاه، شهرستان ایلام در استان ایلام (محل مجموعه ورزشی انقلاب) از وزارت آموزش و پرورش به وزارت ورزش و جوانان موافقت کردند.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.