سردار سلامی خطرناکترین راهبرد دشمن حمله به قلب ها و ذهن هاست

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه خطرناک‌ترین راهبرد دشمن و ویرانگرترین تهدیدی که انتخاب کرده، حمله به قلب‌ها و ذهن‌هاست، گفت: دشمن از قدرت نظامی خود به اندازه ممکن استفاده کرده اما راه‌ها برایش بسته بوده است.


به گزارش حوزه امنیتی دفاعی ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در دومین روز از سی‌ وششمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که در سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهار داشت: نکته‌ای که بسیار مهم است و ما از دوران کودکی در مسیر رشد و تکامل تدریجی خود آن را در محور زمان دیده‌ایم، این است که معلمان ما شخصیت‌هایی وارسته، متخلق، اسوه در فضایل اخلاقی و انسان‌هایی شایسته برای ساخت زیربنای فکری، علمی، معرفتی و تربیتی برای نسل‌های نونهال و نوجوان و جوان ما هستند.


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: معلم یک نقطه منفصل از محیط اجتماعی نیست بلکه حقیقتی جاری و شخصیتی تکثیر شونده است، یک مدل و الگوی تعمیم یابنده است. معلم، قله‌ای است از فضائل که از آن ارزش‌های اخلاقی، تربیتی، دانش و علوم معارف می‌جوشد و در دامنه محیط اجتماعی سرازیر شده در جامعه را برای آینده می‌سازد. یعنی افرادی که بنای عظیم ساخت انسانی کشور را برای آینده‌ای که مستمراً به حال تبدیل می‌شود را می‌سازند معلمان ما هستند.


سرلشکر سلامی با بیان اینکه وسعت هر کشور در ابعاد و طول و عرض جغرافیایی آن نیست، تصریح کرد: وسعت هندسی یک عامل قدرت است اما عنصر اصلی که عظمت و وسعت و شکوه یک جامعه را تعیین می‌کند، وسعت ذهن‌ها و قلب‌هاست. هر کشوری به وسعت مساحت ذهنی بزرگ یا کوچک است.


وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نبرد دشمن علیه کشورمان تاکید کرد: امروز زبان و قلم، سلاح ما است که می‌تواند ما را از قلب یک نبرد نیرومند با موفقیت خارج کند. دشمن همه ابزارهای به تسلیم کشیدن ما را اعمال کرده است، تمام زوایای متنوع نبرد را به روی ما گشوده و همه راه‌ها را طی کرده است.


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: دشمن از قدرت نظامی خود به اندازه ممکن استفاده کرده است. از تهدید اقتصادی به عنوان ویرانگرترین سلاح برای به تسلیم کشاندن اراده این ملت بهره برده است. از نبردهای نیابتی در مقیاس عظیم برای محاصره امنیتی ما بهره برده است. از یک نبرد اطلاعاتی عظیم، ترور، خرابکاری و دستکاری در نظام امنیت داخلی ما استفاده کرده است. تمام این ابزارهای نبرد سخت را به کار گرفته، اما راه بسته است.


سرلشکر سلامی با اشاره به راهبردهای خطرناک دشمن علیه ایران گفت: خطرناکترین راهبرد دشمن و ویرانگرترین تهدیدی که انتخاب کرده است حمله به قلب‌ها و ذهن‌هاست. باید در این خصوص مطالعه کنید. البته حتما پیش از من این حوزه مطالعه دارید. ولی بنده به اساس مسئولیتی که در حفاظت از انقلاب اسلامی در مقابل طیف متنوع تهدیدات دارم گاهی مجبور می‌شوم علاوه بر گذر به دنیای تهدیدات سخت در حوزه تهدیدات نرم مروری داشته باشم.


ادامه دارد…دسته‌بندی نشده
کاربرد سیستم‌های گرمایشی گرماسان

  گرمایش سالن‌های کار، سوله‌ها، انبارها، محیط‌های صنعتی و…

دسته‌بندی نشده
تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم

تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم فن بیان و سخنرانی سیاسی تمرین فن بیان برای ارائه یک سخنرانی سیاسی و حرفه‌ای سعی کن برده سخنت نباشی بلکه سخن را زیر فرمان خود داشته باشی.  محمدغزالی   قبل از آغاز این مقاله بهتر است بدانید که سیاستمدار به …

دسته‌بندی نشده
پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخاباتی و سیاسی

پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخابات   پکیج فوق حرفه ای سخنرانیهای انتخاباتی و سیاسی   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ بازوند در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان با…..https://www.moi.ir/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/132161 بعنوان یک مشاور انتخاباتی حرفه ای که ۳ دهه در عرصه انتخابات فعالیت حرفه ای داشته است …