سفرهای استانی رئیس جمهور مقدمه حل مشکلات کشور خواهد بود

تهران – ایرنا – نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سفرهای استانی باعث شده است مسئولان اجرایی از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند و مردم مشکلات را با آن‌ها در میان بگذارند و ان‌شاءالله این امر مقدمه حل مشکلات کشور خواهد بود.


به گزارش خبرنگار حوزه احزاب ایرنا، مولوی نذیر احمد سلامی در نطق پیش از دستور دهمین اجلاس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری مردم استان سیستان و بلوچستان را مردمی دلبسته به نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: حضور پر شور مردم این استان در انتخابات‌های گذشته نشان دهنده این دلبستگی است.


نماینده مردم سیستان و بلوچستان با اشاره به تلاش های دشمنان در جهت فاصله انداختن میان مردم سیستان و بلوچستان و نظام جمهوری اسلامی افزود: بصیرت و آگاهی مردم این استان تا کنون این تلاشها را ناکام گذاشته است و میزان مشارکت مردم  سیستان و بلوچستان در انتخابات به نحوی است که معمولا این استان به لحاظ درصد مشارکت جزو رتبه‌های برتر در بین سایر استان های کشور است.


وی در ادامه ضمن اشاره به ظرفیت‌های استان سیستان و بلوچستان از جمله مرز خاکی طولانی با دو کشور ، دسترسی به آبهای آزاد، کشاورزی چهار فصل استان و جوان‌ترین استان کشور بودن برشمرد و بر ضرورت توسعه اقتصادی، آموزشی، توسعه نهادهای مدنی و تکمیل پروژه‌های بهداشتی و درمانی استان تأکید کرد.


مولوی سلامی در خاتمه ضمن تشکر از زحمات سازمان‌های امنیتی، نیروهای مسلح و به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج در جهت ایجاد امنیت در کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان از تلاش‌های رئیس جمهور محترم و دولت سیزدهم در خدمت‌رسانی به مردم و زنده کردن امید در جامعه تقدیر کرد و افزود: انجام سفرهای استانی باعث شده است مسئولان اجرایی از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند و مردم مشکلات را با آن‌ها در میان بگذارند و ان‌شاءالله این امر مقدمه حل مشکلات کشور خواهد بود.


تهران – ایرنا – دهمین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری با سخنرانی رییس مجلس خبرگان آغاز شد. دسته‌بندی نشده
ردپای اسکندر در گسترش یک بیماری با بیماران طرد شده

تا مدت‌ها تصور می‌شد آنچه که باعث تحلیل عضلات و انگشت‌ها، از بین رفتن چشم‌ها و…

دسته‌بندی نشده
خجیر و سرخه حصار روایتی از محیط بانی در یک قدمی تهران

قوچ و میش‌ یا کل و بز از دور دست‌ها در حال حرکت هستند حتی بعضا زیر گرمای آفتاب تازه طلوع کرده استراحت می‌کنند.

دسته‌بندی نشده
نقدی بر طرح جدید مجلس ابهام در اعطای تابعیت به فرزندان زنان

اخیرا مجلس شورای اسلامی در تدوین طرحی با عنوان «تأسیس سازمان ملی اقامت»، بحث “تابعیت” فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را محدود کرده؛ این امر در حالی است که به زعم کارشناسان، اقامت مساله‌ای جداگانه از تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی است.