سفرهای استانی رئیس جمهور مقدمه حل مشکلات کشور خواهد بود

تهران – ایرنا – نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سفرهای استانی باعث شده است مسئولان اجرایی از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند و مردم مشکلات را با آن‌ها در میان بگذارند و ان‌شاءالله این امر مقدمه حل مشکلات کشور خواهد بود.


به گزارش خبرنگار حوزه احزاب ایرنا، مولوی نذیر احمد سلامی در نطق پیش از دستور دهمین اجلاس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری مردم استان سیستان و بلوچستان را مردمی دلبسته به نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: حضور پر شور مردم این استان در انتخابات‌های گذشته نشان دهنده این دلبستگی است.


نماینده مردم سیستان و بلوچستان با اشاره به تلاش های دشمنان در جهت فاصله انداختن میان مردم سیستان و بلوچستان و نظام جمهوری اسلامی افزود: بصیرت و آگاهی مردم این استان تا کنون این تلاشها را ناکام گذاشته است و میزان مشارکت مردم  سیستان و بلوچستان در انتخابات به نحوی است که معمولا این استان به لحاظ درصد مشارکت جزو رتبه‌های برتر در بین سایر استان های کشور است.


وی در ادامه ضمن اشاره به ظرفیت‌های استان سیستان و بلوچستان از جمله مرز خاکی طولانی با دو کشور ، دسترسی به آبهای آزاد، کشاورزی چهار فصل استان و جوان‌ترین استان کشور بودن برشمرد و بر ضرورت توسعه اقتصادی، آموزشی، توسعه نهادهای مدنی و تکمیل پروژه‌های بهداشتی و درمانی استان تأکید کرد.


مولوی سلامی در خاتمه ضمن تشکر از زحمات سازمان‌های امنیتی، نیروهای مسلح و به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج در جهت ایجاد امنیت در کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان از تلاش‌های رئیس جمهور محترم و دولت سیزدهم در خدمت‌رسانی به مردم و زنده کردن امید در جامعه تقدیر کرد و افزود: انجام سفرهای استانی باعث شده است مسئولان اجرایی از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند و مردم مشکلات را با آن‌ها در میان بگذارند و ان‌شاءالله این امر مقدمه حل مشکلات کشور خواهد بود.


تهران – ایرنا – دهمین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری با سخنرانی رییس مجلس خبرگان آغاز شد. دسته‌بندی نشده
معاون پارلمانی رئیس جمهور بذرپاش از گزینه های جدی وزارت راه

لیلا اسماعیل نژاد برچسب‌ها رستم قاسمی شهریار افندی زاده سیدمحمد حسینی تهران – ایرنا – معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، بذرپاش را یکی از گزینه‌های جدی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی دانست اما در عین حال گفت که این موضوع زمانی قطعی می‌شود که رئیس‌جمهور وزیر پیشنهادی را یکشنبه آینده – …

دسته‌بندی نشده
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حاج علی اکبری برگزار می شود

تهران – ایرنا – سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری برگزار می‌شود.

دسته‌بندی نشده
بازیگران بازداشتی و هوای پاک در پاستور

تهران- ایرنا- واکنش رئیس دفتر رئیس‌جمهور به پیشنهاد ضد ایرانی آلمان، غنی‌سازی ۶۰ درصدی و نصب زنجیره‌های جدید، افزایش ۲۰ درصدی تولید لوازم خانگی، هشدار سازمان محیط زیست درباره آلودگی هو، حق‌ عائله‌مندی کارمندان زن و اهمیت بازی ایران و ولز در قطر، از مهم‌ترین مسائل مطرح در حاشیه جلسه …