سواد رسانه ای برای سلامت زیست مجازی

به گزارش ایلنا، اینترنت یا شبکه بزرگ مجازی که کشورهای سراسر جهان را به هم متصل می‌کند تا به امروز بیش از ۲۰۰ کشور جهان را تحت پوشش قرار داده و با از بین بردن مرزهای جغرافیایی ما را چند قدم به دهکده جهانی نزدیک‌تر کرده است‌. این جهان مجازی که روی صفحه کوچک رایانه و گوشی‌های تلفن همراه جا می‌گیرد می‌تواند به بی‌نهایت باز شود و مخاطبانش را در هر سنی پوشش دهد و بیشترین فرصت در شکل‌دهی به عقاید و رفتارهای جوانان را در اختیار داشته باشد.


ایجاد ارتباط تعاملی و دوطرفه، قابلیت جست‌وجو در اینترنت و تعدد کانال‌های رسانه‌ای باعث محبوبیت این فناوری ارتباطی و ایجاد چهره جدیدی از قدرت اینترنت به دنیا شده است. مخابره لحظه‌به‌لحظه خبرهای واقعی و غیرواقعی، جهت‌دهی به افکار عمومی و تأثیر آن در فرهنگ، امنیت و اقتصاد یک ملت باعث نفوذ این ابر رسانه می‌شود. به یاد داشته باشید ما برای استفاده سریع از اینترنت بیش از پیش به یادگیری سواد رسانه احتیاج داریم.آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.