سیرجان از پرسپولیس بازهم جام گرفت

تهران- ایرنا- پرسپولیس بعد از شکست در سوپرجام، این بار در لیگ هم در سیرجان نتیجه خوبی نگرفت تا قهرمانی لیگ برتر را هم عملا از دست بدهد.


به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف سپاهان رفت و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا امیدهایش برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر از بین برود.


شاگردان یحیی گل‌محمدی برای سومین بار در این فصل به سیرجان آمدند تا مقابل رقبا قرار بگیرند. آنها ابتدا در تاریخ ۱۸ بهمن در بازی سوپرجام رو در روی فولاد قرار گرفتند و با یک گل شکست خوردند تا اولین جامِ این فصل را از دست بدهند.


چهارم اسفندماه زمان بازی برگشت با گل‌گهر سیرجان در لیگ برتر بود. دیداری که با نتیجه مساوی یک بر یک به اتمام رسید تا ۲ امتیاز حساس از کفِ سرخپوشان برود وآنها در رقابت با استقلال کم بیاورند.


حالا و در تاریخ ۲۴ اردیبهشت، سومین بازی در سیرجان به انجام رسید و بازهم یک ناکامی دیگر برای یحیی و مردانش به دست آمد. آنها با نتیجه ۲ بر یک به سپاهان باختند تا بارقه‌های امیدشان برای فتح لیگ از بین برود.


شهر سیرجان در این فصل برای تیم قرمزپوش پایتخت خوش‌یمن نبود و ۲ جام را از آنها گرفت.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.