شرکت ايرانيان سماتک

شرکت ايرانيان سماتک

شرکت فني مهندسي ايرانيان سماتک با چشم انداز رسیدن به خودکفايي فني،صنعتي و تکنولوژيک وحفظ و تامين مصالح ملي و بي‌نيازنمودن بيش از پيش صنعت به متخصصان خارجي و بکارگيري سرمايه‌هاي کوچک مردمي در امر بازسازي و توسعه اقتصادي کشور تشکيل گرديد.

ایرانیان سماتک توانست با بهره گيري از دانش متخصصان کارآزموده، مجرب و پشتکار فراوان موفقيت اين شرکت در اجراي پروژه هاي صنعتي را رقم بزند.

هدف اصلي شرکت فني مهندسي ايرانيان سماتک ايجاد بستري مناسب جهت ارائه خدمات و محصولات مورد نياز شرکتها و سازمانها در زمينه فعاليت شرکت مي باشد.

محصولات ایرانیان سماتک

شرکت ایرانیان سماتک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه بومی سازی تکنولوژی سیستم های اینترکام و پیجینگ فعالیت می کند.

سیستم اینترکام به سامانه ای که جهت ارتباطات و مکالمات داخلی کاربرد دارد گفته می شود . ایرانیان سماتک با دانش فنی و متخصصین خود این سیستم را تحت عنوان سیستم اینترکام IST به صنعت عرضه کرد.

سیستم اینترکام ایرانیان سماتک را میتوان در تمامی محیط های صنعتی از جمله صنایع و کارخانجات پتروشیمی ، کارخانه فولاد ، نیروگاه ها و محیط هایی با دسترسی کمتر مانند مترو را نصب نمود.

از دیگر محصولات ایرانیان سماتک می توان تلفن دیسپاچری را نام برد.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت های ایرانیان سماتک مراجعه کنید.

https://samatechco.com/

http://www.samatechco.ir/

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.