شرکت های هواپیمایی موظف به پذیرایی کامل از مسافران هستند

تهران – ایرنا – رییس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی مدیریت بیماری کرونا گفت: شرکت‌های هواپیمایی متصل به سامانه «ایران من» اختیار تکمیل ظرفیت مسافرگیری را دارند اما موظفند از مسافران پذیرایی کامل داشته باشند.


به گزارش ایرنا، سید مجید میراحمدی افزود: براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کووید۱۹ مقرر شد شرکت‌های هواپیمایی متصل به سامانه «ایران من» با ظرفیت کامل مسافرگیری کنند.


رییس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی مدیریت بیماری کرونا ادامه داد: براساس گزارش‌های واصله پذیرایی در هواپیماها صرفا در حد ارائه آب نوشیدنی است و برای همین وزارت راه و شهرسازی موظف به رسیدگی به این تخلفات و رعایت کامل حقوق مسافران شده است.آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.