شریفی ۵ عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درخواست برگزاری جلسه

تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون فوتبال از درخواست پنج نفر از اعضای هیات رییسه این فدراسیون جهت برگزاری جلسه خبر داد و گفت: خبر عزل‌ و برکناری عزیزی‌خادم‌ صحت ندارد.


به گزارش ایرنا؛ “حسین شریفی” در خصوص انتشار اخباری مبنی بر عزل‌ و برکناری “شهاب‌الدین عزیزی‌خادم” از ریاست فدراسیون فوتبال بنابر تصمیم اعضای هیات رییسه، اظهار داشت: چهارشنبه شب درخواستی از سوی ۵ نفر از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال به دبیرخانه رسید که درخواست برگزاری جلسه هیات رییسه را مطرح کردند و طبق ماده ۳۴ اساسنامه فدراسیون فوتبال ظرف مدت ۱۴ روز آینده این جلسه برگزار خواهد شد.
شریفی در ادامه گفت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته برخی شایعات مختلفی مبنی بر استیضاح رییس فدراسیون را مطرح کرده اند که همانگونه که پیش تر هم اشاره کرده‌ام این حرف‌ها نه مبنای قانونی و اساسنامه ای دارد و نه اصلا چنین بحثی مطرح شده است.


وی ادامه داد: مطابق اساسنامه موضوع برگزاری جلسه هیات رییسه حق قانونی اعضاست و طبق مقررات در زمان قانونی برگزار می شود.


آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.