شمخانی سیاست فشار حداکثری آمریکا با راهبرد مقاومت فعال شکستفردا برگزار می‌شود:


جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت برای بررسی مذاکرات وین


تهران-ایرنا-جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بررسی مذاکرات وین ظهر…


 • دستور کار مشخص تهران؛ مسئولیت طرف‌های غربی در توافق یا عدم توافق

  تهران – ایرنا – دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: راهبرد «مقاومت فعال»، سیاست «فشار حداکثری» دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا را به اعتراف دولت فعلی، این کشور را با شکست روبه رو کرد.


  به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار حوزه سیاست خارجی ایرنا، «علی شمخانی» در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: راهبرد «مقاومت فعال»، سیاست «فشار حداکثری» دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا را به اعتراف دولت فعلی، این  کشور را با شکست روبه رو کرد.


  شمخانی افزود: مذاکرات وین اگر به توافق خوب منتهی نشود به‌ طور قطع در آینده نه چندان دور، دولت فعلی آمریکا نیز به‌ دلیل استفاده نکردن به موقع از فرصت دیپلماسی، احساس شکست خواهد کرد.


  مذاکرات جمهوری اسلامی برای رفع تحریم ها به سرپرستی علی باقری آذر سال جاری در وین اتریش آغاز شده است و بر اساس اعلام طرف‌های حاضر، این دوره از مذاکرات در ایستگاه پایانی و چشم انتظار تصمیمی سیاسی از سوی دولت‌های غربی است.   • آخرین اخبار
  اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

  تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

  آخرین اخبار
  راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

  تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

  آخرین اخبار
  مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

  تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.