شهرخودرو در دقایق پایانی از شکست گریخت

تهران- ایرنا- شاگردان «داود سید عباسی» در تیم شهرخودرو با گل دقایق پایانی از شکست برابر فوتبال تیم پیکان تهران گریختند اما همچنان امیدهای بسیار اندکی برای بقا در لیگ برتر دارند.


به گزارش ایرنا، امروز شنبه هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران  با دیدار تیم های شهرخودرو مشهد و پیکان تهران در ورزشگاه ثامن الائمه شهر مشهد پیگیری شد.


از نکات مهم این بازی حضور تماشاگران مشهدی در ورزشگاه بعد از حدود ۸۰۰ روز بود. در این بازی حدود ۵۰۰ تماشاگر از نزدیک نظاره گر بازی بودند. 


احمد محمدی با  کمک‌ها مهدی شفیعی و بهزاد پناهی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.


یوسف بهزادی، محمدحسین حیدری، محمداحسان حسینی، مجتبی بیژن، مرتضی حسین‌زاده، ابراهیم رضازاده، علی طاهران، محسن ربیع‌خواه، محمد محمدزاده، ابوذر صفرزاده  و رحمان جعفری نفرات اصلی  داوود سیدعباسی برای دیدار با تیم فوتبال پیکان بودند. 


در سوی مقابل فرهاد مجد کرمانشاهی، امیرحسین رنگرز جدی، امیرحسین غلامی، سامان فلاح، میلاد بدرقه، علی رمضانی، اسماعیل بابایی، غلامرضا ثابت ایمانی، محمد قاسمی نژاد، مجتبی حقدوست و ابراهیم صالحی نفرات اصلی تیم پیکان بودند که با دستور مجتبی حسینی راهی زمین شدند.


نیمه نخست ایران دیدار با وجود تلاش ۲ تیم و خلق موقعیت های جدی نتیجه ای در بر نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید.


در نیمه دوم تلاش تیم پیکان نسبت به نماینده خراسان رضوی بیشتر بود. این تیم در دقیقه ۷۴ و روی اشتباه خط دفاعی و دروازه بان تیم شهرخودرو به گل رسید. ابراهیم صالحی این گل را روی اشتباه دروازه بان شهرخودرو به ثمر رساند.


گل تساوی تیم فوتبال شهر خودرو در دقیقه ۸۹ توسط ابوالفضل عکاشه به ثمر رسید


با این تساوی  شاگردان حسینی ۳۴ امتیازی شدند و جایگاه خود را در رده هفتم ماندند و تیم فوتبال با ۱۶ امتیاز یک گام دیگر به سقوط نزدیک شد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.