ش از 24 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کرمانشاه توزیع شد

ایسنا/کرمانشاه معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از توزیع بیش از 24 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان در آستانه شب یلدا خبر داد.


سرهنگ سعید بهشتی راد در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه به مناسب شب یلدا 24 هزار و 350 بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع شد، گفت: ارزش ریالی این بسته‌های معیشتی بیش از هفت میلیارد و 350 میلیون تومان بود.


وی افزود: اقلام موجود در این بسته‌های معیشتی در شهرستان‌های مختلف متفاوت بوده و شامل اقلامی مثل برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، تنقلات و… بوده است.


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به آغاز توزیع بسته های معیشتی شب یلدا در بین نیازمندان استان از روز گذشته(29 آذر)، گفت: توزیع این بسته‌های معیشتی تا ظهر امروز ادامه داشت.


وی با اشاره به توزیع این بسته‌های معیشتی از سوی پایگاه‌های مقاومت بسیج، گفت: تلاش شده با همکاری بسیجیان و معتمدین، بسته‌ها به دست نیازمندان واقعی برسد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دسته‌بندی نشده
کاربرد سیستم‌های گرمایشی گرماسان

  گرمایش سالن‌های کار، سوله‌ها، انبارها، محیط‌های صنعتی و…

دسته‌بندی نشده
تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم

تکنیکهای پیشرفته فن بیان و سخنرانی سیاسی قسمت سوم فن بیان و سخنرانی سیاسی تمرین فن بیان برای ارائه یک سخنرانی سیاسی و حرفه‌ای سعی کن برده سخنت نباشی بلکه سخن را زیر فرمان خود داشته باشی.  محمدغزالی   قبل از آغاز این مقاله بهتر است بدانید که سیاستمدار به …

دسته‌بندی نشده
پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخاباتی و سیاسی

پکیج فوق حرفه ای سخنرانی‌های انتخابات   پکیج فوق حرفه ای سخنرانیهای انتخاباتی و سیاسی   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ بازوند در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان با…..https://www.moi.ir/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/132161 بعنوان یک مشاور انتخاباتی حرفه ای که ۳ دهه در عرصه انتخابات فعالیت حرفه ای داشته است …