صدای تیراندازی در بوشهر مربوط به تمرین های عادی نیروهای نظامی

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: شنیدن صدای تیراندازی درساحل شهرستان بوشهر مربوط به تمرین‌های عادی نیروهای نظامی مستقر در این استان است.


محمد تقی ایرانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به‌ حضور نیروهای مسلح ارتش و سپاه در استان این نیروها بر اساس تقویم کاری تمرین‌های تیراندازی دارند که  با هماهنگی شورای تامین انجام می‌شود.


وی در خصوص انتشار تصویری که امروز درفضای مجازی با عنوان تیراندازی ضد هوایی در ساحل بوشهر منتشر شد اظهار کرد: مردم به شایعه ها توجه نکنند و نگرانی در این خصوص نداشته باشند. آخرین اخبار
اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد تعیین

تهران- ایرنا- نمایندگان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی حفاظت محیط زیست و استاندارد را انتخاب کردند.

آخرین اخبار
راه اندازی صدها سانتریفیوژ جدید مطابق قانون اقدام راهبری برای

تهران – ایرنا – عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایران منتظر وقت کشی غرب در مذاکرات نخواهد ماند و گفت: راه‌اندازی صدها سانتریفیوژ جدید دقیقا مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها انجام شد.

آخرین اخبار
مخبر از برنامه ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت خبر داد

تهران – ایرنا – معاون‌ اول رئیس‌ جمهور گفت: برنامه‌ریزی دولت برای معکوس کردن مهاجرت، ایجاد شهرهای مولد در سواحل جنوب است و با این شیوه تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد و مردم انتخاب و شرایط بهتری برای کار و زندگی در نقاط غیرشهری خواهند داشت.