طارمی به بیرانوند گفتم نشان بده بهترین گلر تاریخ هستی


مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از گفت‌وگوی جالب خودش با علیرضا بیرانوند پیش از ضربات پنالتی بازی حساس مقابل سوریه پرده برداشت.


به گزارش ایسنا، مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، در جریان بازی مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل سوریه با دریافت دو کارت زرد از زمین اخراج شد. طارمی وقت‌های اضافه و ضربات پنالتی این بازی حساس را از روی سکوها تماشا کرد. تصاویر تلویزیونی نشان دادند که طارمی هنگام ضربات پنالتی اشک می‌ریخت و لحظات سختی را تجربه کرد.


طارمی در میکسدزون ورزشگاه عبدالله بن خلیفه درباره گفت‌وگوی خودش با علیرضا بیرانوند پیش از ضربات پنالتی گفت: قبل از پنالتی با علی حرف زدم، دمش گرم. جمله ای که به او گفتم این بود که اگر بهترین گلر تاریخ هستی الان خودت را نشان بده. ما به او اعتماد داریم، مطمئن بودم که علی کار را برای ما در می آورد و بازیکنانمان به قدری در این هفته خوب پنالتی تمرین کردند که دعا می کردم به پنالتی برویم. خداراشکر که برنده شدیم.


مهاجم تیم ملی همچنین در جمع خبرنگاران عنوان کرد: تنها جمله‌ای که می توانم بگویم این است که دم غیرت بچه ها گرم. مطمئن بودم بچه کار را در پنالتی ها در می آورند. علی(بیرانوند) سلطان گرفتن پنالتی است. ما که سلطان پنالتی هم داریم، علی هم سلطان پنالتی است. در تمرینات پنالتی همه بازیکنان ما گل می زدند و اگر به جای این ۵ نفر که پنالتی زدند، ۵ نفر دیگر هم می رفتند باز برنده می شدیم. بچه های ما آنقدر خوب پنالتی می زدند که در تمرینات علی هم نمی‌توانست آنها را بگیرد. من این جمله را قبول دارم که به بیرانوند گفتم تو از نظر ما بهترین گلر تاریخی و الان خودت را نشان می‌دهی یا نه؟ 

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز